میراحمدی معاون امنیتی وزیر کشور گفت: بر اساس اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی دستگاه‌های اطلاعاتی برخی افراد در ۵ استان دستگیر شده‌اند و دستگاه‌های مربوطه مشغول تحقیق و بررسی کامل هستند.

به گزارش جماران؛  معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به آخرین وضعیت پیگیری و بررسی موضوع مسمومیت دانش‌آموزان در برخی از مدارس کشور گفت: براساس اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی دستگاه‌های اطلاعاتی کشور، تعدادی از افراد در ۵ استان شناسایی و دستگیر شدند.

سید مجید میراحمدی در گفت‌وگویی با اشاره به آخرین وضعیت پیگیری و بررسی موضوع مسمومیت دانش‌آموزان در برخی از مدارس کشور، گفت: وزیر کشور بعد از ابلاغ رئیس‌جمهور به طور مستمر و روزانه و تمام وقت، به اتفاق وزارتخانه‌های اطلاعات، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، فراجا، اطلاعات سپاه، پدافند غیرعامل و همه دستگاه‌های ذی‌ربط، مسائل را در ابعاد مختلف آن دنبال می‌کنند.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور اضافه کرد: براساس اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی دستگاه‌های اطلاعاتی کشور، تعدادی از افراد در ۵ استان کشور شناسایی و دستگیر شدند و مشغول تحقیق و بررسی کامل هستیم. نتایج تکمیلی به اطلاع خواهد رسید.

وی ادامه داد: برخی موارد که جنبه غیرمعاندانه داشته هم به دست آمده و افراد مرتبط ارشاد شدند. نکته مهم این است که با حفظ آرامش و دوری از هرگونه اضطراب و استرس این مساله به خوبی مدیریت می‌شود و با هوشمندی مردم از عبور میکنیم.

حجم ویدیو: 1.52M | مدت زمان ویدیو: 00:01:27
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.