sport

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم. تیم پارس جنوبی تاکنون باخت خانگی نداشته است. ان‌شاءالله ما در آن بازی حریف دست و پا بسته‌ای نباشیم.

به گزارش جی پلاس، علی نظر محمدی در نشست خبری پس از دیدار سپیدرود رشت و پدیده اظهار کرد: از قبل بازی سختی را پیش‌بینی می‌کردیم. سپیدرود همان طور که برنده این دیدار شد می‌توانست بازنده این دیدار باشد. تیم خوب پدیده روی زمین بازی می‌کرد اما بازیکنان جوان احیا شده سپیدرود توانستند امروز کاری کارستان انجام دهند و در اولین دیداری که بعد از سال‌ها در ورزشگاه سردار جنگل برگزار شد، توانستیم دو گل به پدیده بزنیم.

او افزود: من بعد از بازی سایپا و استقلال گفتم که بازیکنانم خودشان را در ادامه لیگ پیدا می‌کنند. آن‌ها امروز می‌دانند که جایگاه خوبی در لیگ برتر دارند و برای حفظ این جایگاه تلاش می‌کنند. این برد حاصل تلاش جمعی ارکان باشگاه بود.

سرمربی سپیدرود با بیان اینکه باید در تعویض‌هایش کمی صبر کند گفت: حسین کعبی در حالی که مصدوم بود تا آخر بازی در زمین باقی ماند. ما در وقفه‌ای که از بازی استقلال تا سایپا داشتیم توانستیم از لحاظ آمادگی جسمانی روی بازیکنان کار کنیم. در روزهای گذشته هم از نظر بدنی بازیکنان خیلی کار کردیم. جوانان سپیدرود هر روز خودشان را بیشتر پیدا می‌کنند و به خودباوری می‌رسند.

او در ادامه درباره مشکلات مالی سپیدرود اظهار کرد: من و تمامی اعضای باشگاه تاکنون صحبت‌های بسیاری درباره مشکلات‌مان انجام دادیم. پس از بازی سایپا گفتم که پرداختن به مشکلات مالی سپیدرود خیلی لوث شده است. همه مردم گیلان می‌دانند که سپیدرود چه میزان مشکلات مالی دارد. ما تنها تیمی هستیم که اسپانسر نداریم ولی فعلا با این شرایط کنار آمده‌ایم. همه دارند تلاش می‌کنند تا این مشکل حل شود اما تا الان این تلاش‌ها منجر به خبرهای خوب نشده است. درباره حضور تماشاگران هم باید بگویم مسئولان باید همکاری کنند تا تماشاگران سپیدرود بتوانند در اولین دیدار در رشت حضور پیدا کنند.

سرمربی سپیدرود درباره دیدار بعدی‌شان مقابل پارس جنوبی گفت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم. تیم پارس جنوبی تاکنون باخت خانگی نداشته است. ان‌شاءالله ما در آن بازی حریف دست و پا بسته‌ای نباشیم.

نظرمحمدی گفت: من در این بازی استثنائا از همه بازیکنانم رضایت دارم.

او در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا هنوز به شناخت از بازیکنان سپیدرود نرسیده که باعث شده در هر بازی ترکیب متفاوتی به میدان بفرستد تصریح کرد: نمی‌خواهم جوابی بدهم که ناراحت شوید. این را باید از مربی‌ای بپرسید که دو ماه به سپیدرود آمده است نه من که سه سال است در اینجا حضور دارم. علی نظرمحمدی برای هر بازی‌اش تاکتیک خاص خودش را دارد. ما ترکیب اصلی تیم را بر اساس شرایط بازی و عملکرد بازیکنان در تمرین‌ها انتخاب می‌کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 770435
ارسال نظر