پیشکسوت استقلال در روزهای سخت بیماری: من طاقت این تخت را ندارم

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: هموگلوبین من روی عدد ۳ قرار داشت در حالی که برای یک انسان عادی باید ۱۳ را نشان دهد. با توجه به این موضوع دکتر گفت اگر یک درجه کاهش پیدا می‌کرد به کما می‌رفتم.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران و به نقل از ایرنا؛ علی چینی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال و مربی اسبق این تیم به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان بستری و تحت مداوا قرار گرفت.

چینی که پیش از این پیوند کلیه شده بود، در چند روز گذشته به دلیل مشکلات به وجود آمده و افزایش کراتین و کم خونی در بیمارستان بستری و در حال حاضر تحت نظر است.

به گفته پزشکان در روزهای آینده از این بازیکن اسبق استقلال آزمایش های تکمیلی گرفته می شود تا وضعیت سلامتی او مورد ارزیابی قرار گیرد.

چینی درباره وضعیت خود گفت: یک هفته بود بی‌حال بودم و شرایط جسمانی خوبی نداشتم. به همین دلیل به آزمایشگاه رفتم و چکاب کامل انجام دادم اما چند ساعت بعد از آرمایشگاه تماس گرفتند که شرایط شما بحرانی است و باید در سریع‌ترین زمان ممکن در بیمارستان بستری شوید.  با هماهنگی‌های انجام شده در بیمارستان بستری شدم و دو واحد خون تزریق کردم.

پیشکسوت استقلال گفت: هموگلوبین من روی عدد ۳بود و این در شرایطی است که یک انسان عادی باید حداقل هموگلوبینش روی عدد ۱۳ قرارداشته باشد. پزشک معالجم گفت اگر این عدد به ۲ می رسید به کما می‌رفتم. من طاقت این تخت را ندارم، دوست دارم هر چه سریعتر مرخص شوم.

دیدگاه تان را بنویسید