نه بزرگ پروفسور آلمانی به بایرن مونیخ!

سرمربی اسبق منچستریونایتد با بایرن مونیخ به توافق نرسید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس ؛ در روزهای اخیر و بعد از آنکه مشخص شد قرار نیست توماس توخل فصل آینده در باشگاه بایرن مونیخ بماند و این باشگاه باید به دنبال مذاکره با گزینه‌های مختلف باشد، اسامی متفاوتی برای نشستن روی نیمکت این تیم مطرح شد.

ژابی آلونسو، هانسی فلیک و حتی یولیان ناگلسمان گزینه‌های مطرحی بودند که بایرن با آن‌ها وارد مذاکره شد اما هر کدام به روشی این پیشنهاد را رد کردند. در نهایت رالف رانگنیک از هفته گذشته به جدی‌ترین گزینه بایرن تبدیل شد. به این ترتیب سرمربی سابق منچستریونایتد که در این باشگاه عملکرد قابل توجهی نداشت و اکنون به‌عنوان سرمربی تیم ملی اتریش در انتظار مسابقات یورو 2024 است، به گزینه مورد علاقه باشگاه آلمانی تبدیل شد.

درحالی‌که گمانه‌زنی‌ها در مورد توافق بین طرفین زیاد بود، پس از بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین تیم‌های بایرن و رئال مادرید، بیلد تایید کرد که رانگنیک پیشنهاد همکاری را پذیرفته و قرار است طرفین روز گذشته یعنی چهارشنبه درمورد جزئیات با هم گفت‌وگو کنند. اینطور به نظر می‌رسد که دو طرف روی جزئیات قرارداد به توافق نهایی نرسیده‌اند. در همین رابطه کریستین فالک، خبرنگار بیلد، دقایق قبل در اکس (توییتر) نوشت: "رالف رانگنیک به بایرن نه گفت و جانشین توماس توخل نمی‌شود! اتریش با مربی‌اش توافق می‌کند تا بماند."

به این ترتیب در حال حاضر پرونده مربیگری رانگنیک در بایرن بسته شده و شاید در روزهای آینده یا همین امروز نام گزینه جدید جانشینی توخل از رسانه‌های آلمانی گوش برسد.

دیدگاه تان را بنویسید