نتایج فوتبال اروپا

آقای پپ و سیتی؛ بفرمایید قهرمانی!

آرسنال با شکست مقابل استون ویلا به مانند لیورپول قهرمانی را به سیتی تعارف زد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس آرسنال ۷۱ امتیازی در ورزشگاه امارات مقابل استون ویلا قرار گرفت و با شکست ۲ بر صفر راه را برای قهرمانی سیتی باز کرد. بیلی و واتکینز دقیقا ۸۴ و ۸۷ گلزنی کردند.

پیش از این بازی هم لیورپول در خانه به کریستال پالاس باخت.

منچسترسیتی با ۷۳ امتیاز صدرنشین است و آرسنال و لیورپول با ۷۱ امتیاز دوم و سوم هستند.

 

 

در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال روسیه  روستوف میهمان فاکل بود و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. گل 3 امتیازی روستوفی‌ها را رونالدو در دقیقه 83 به ثمر رساند. محمد محبی پس از 68 دقیقه بازی در ترکیب روستوف تعویض شد. تیم فوتبال روستوف با کسب این پیروزی ارزشمند 37 امتیازی شد و به رده هفتم جدول 16 تیمی لیگ برتر روسیه صعود کرد

 

میلان در هفته سی‌ودوم سری A ایتالیا به مصاف ساسولو رفت و در نهایت به تساوی 3 - 3 رسید. برای ساسولو در این دیدار آندره‌آ پینامونتی (دقیقه 4) و آرماند لورینته (در دقایق 10 و 53) گلزنی کردند و در سوی دیگر شاگردان استفانو پیولی توسط رافائل لیائو (دقیقه 20)، لوکا یوویچ (دقیقه 59) و اوکافور (دقیقه 84) به گل رسیدند.

 

در هفته سی‌ام اردویژه هلند، فاینورد میهمان سیتارد بود و این بازی سخت خارج از خانه را با نتیجه یک بر صفر به سود خود خاتمه داد. گل فاینورد در دقیقه 18 توسط هنچو به ثمر رسید. علیرضا جهانبخش ملی‌پوش ایرانی فاینورد در دقیقه 83 وارد میدان شد و دقایق کوتاهی برای تیمش بازی کرد. فاینورد با این پیروزی 72 امتیازی شد و بعد از آیندهوون 81 امتیازی همچنان در رده دوم جدول قرار دارد.

دیدگاه تان را بنویسید