لیگ اروپا

شب سیاه و تحقیرکننده لیورپول در آنفیلد

لیورپول شکست سنگینی را در لیگ اروپا و در خانه متحمل شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، دیدارهای دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، شب گذشته (پنجشنبه) به صورت همزمان از ساعت 22:30 به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه خانگی‌اش آنفیلد با نتیجه غیرمنتظره 3 بر صفر مغلوب آتالانتا شد.

نماینده ایتالیا که خیلی‌ها آن را از پیش حذف شده فرض می‌کردند، در شب فاجعه‌آمیز دروازه‌بان لیورپول، با گلزنی جانلوکا اسکاما در دقیقه 38 اولین شوک را به میزبان نامدار خود وارد کرد. آتالانتا با زدن گل دوم در دقیقه 60 که آن را هم اسکاما به ثمر رساند، برتری‌اش را به حریف تحمیل کرد. تیر خلاص میهمان به قلب میزبان انگلیسی را هم ماریو پاشالیچ در دقیقه 83 به ثمر رساند تا آنفیلد را بیش از پیش در بهت و سکوت فرو ببرد. با این نتیجه آتالانتا گام بلندی برای صعود به مرحله بعدی برداشت و پنجشنبه هفته آینده که میزبان لیورپول خواهد بود، حتی با دو گل اختلاف هم ببازد صعود خواهد کرد.

همزمان با این بازی در ورزشگاه سن‌سیرو دوئل تمام ایتالیایی میلان و رم با نتیجه یک بر صفر به سود میهمان پایتخت‌نشین خاتمه یافت. تک گل این بازی را جانلوکا مانچینی در دقیقه 17 بازی برای رم به ثمر رساند.

در همین حال بایرلورکوزن، قهرمان بالقوه فصل جاری بوندس‌لیگا رؤیای کسب سه‌گانه را با پیروزی خانگی 2 بر صفر مقابل وستهام انگلیس زنده نگه داشت. یوناس هافمن در دقیقه 83 و ویکتور بونیفیس در دقیقه 1+90 گل‌های این نبرد سخت را برای تیم تحت هدایت ژابی آلونسو به ثمر رساند.

در آخرین بازی هم که بنفیکا پذیرای مارسی فرانسه بود، نماینده پرتغال با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. رافا سیلوا در دقیقه 16  و آنخل دی‌ماریا در دقیقه 52 برای بنفیکا گلزنی کردند و پیر امریک اوبامیانگ هم در دقیقه 67 تنها گل مارسی را زد.

تمامی دیدارهای برگشت این چهار نبرد پنجشنبه هفته آینده برگزار خواهند شد.

دیدگاه تان را بنویسید