شگفتی بزرگ در تنیس میامی با حذف نابغه جوان

کارلوس آلکاراس از دور مسابقات تنیس مسترز میامی حذف شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در جریان دیدار پایانی مرحله یک چهارم نهایی تنیس ۱۰۰۰ امتیازی مسترز میامی در آمربکا، کارلوس آلکاراس نابغه ۲۰ ساله تنیس جهان از اسپانیا مقابل گریگور دیمیتروف بلغار به میدان رفت و در پایان با نتیجه دور از انتظار ۲ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

آلکاراس در ست نخست با نتیجه سنگین ۶ بر ۲ مقابل دیمیتروف تن به شکست داد. در ست دوم در حالیکه آلکاراس ۴ بر یک از حریف خود عقب افتاده بود موفق شد بازی را در این ست به تساوی بکشاند اما در نهایت در حالیکه ۵ بر ۴ عقب بود، بار دیگر بریک شد تا ست دوم را نیز با نتیجه ۶ بر ۴ شکست بخورد و بازنده این مسابقه شود.
مایک تایسون اسطوره بوکس جهان نیز که از علاقمندان به کارلوس آلکاراس به شمار می رود از نزدیک نظاره گر این مسابقه بود. همچنین سرخیو بوسکتس ستاره اسپانیایی فوتبال جهان نیز از دیگر مهمانان ویژه این مسابقه بود.

پیش از این الکساندر زورف آلمانی نیز مقابل فابین ماروژان مجارستانی ۲ بر صفر به برتری رسیده بود تا برای رسیدن به فینال به مصاف دیمیتروف برود. همچنین یانیک سینر ایتالیایی و دنیل مدودف روس نیز به ترتیب با شکست توماس ماخاک و نیکولاس جاری راهی نیمه نهایی شدند تا برای رسیدن به فینال برابر یکدیگر به میدان بروند.

 

دیدگاه تان را بنویسید