بنزما المپیک پاریس را می خواهد!

کریم بنزما ستاره اسبق تیم ملی فرانسه از علاقه اش برای حضور در المپیک پاریس خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کریم بنزما می‌خواهد پیراهن تیم المپیک فرانسه را به تن کند. تیمی که هدایتش را تیری آنری برعهده دارد. او در مصاحبه با اکیپ عنوان کرد که از چنین ایده‌ای استقبال خواهد کرد. بنزما در دسامبر 2022 از بازی‌های ملی خداحافظی کرد اما همچنان دوست دارد پیراهن فرانسه را این‌بار در المپیک به تن کند.

ستاره سابق رئال و حال حاضر الاتحاد به اکیپ گفت: «حضور در المپیک؟ چرا که نه؟ البته که دوست دارم فرانسه را در این بازی‌ها همراهی کنم و واقعا فوق‌العاده خواهد بود.»

حرفی که بدون شک باعث خوشحالی بسیاری از فرانسوی‌ها خواهد شد اما مشخص نیست که تیری آنری نیز او را مد نظر دارد یا خیر. اخیرا رسانه‌های فرانسوی ادعا کرده‌اند که آنری دوست دارد کیلیان امباپه، اولیویه ژیرو و آنتوان گریزمان را در المپیک داشته باشد اما چون این بازی‌ها در فهرست رسمی فیفا نیست، حضور این سه بازیکن منوط به اجازه باشگاه‌هایشان است و همین کار را سخت می‌کند. کریم بنزما ولی چنین مشکلی ندارد و الاتحاد به وی اجازه حضور در المپیک را خواهد داد.

کریم دوران پر فراز و نشیبی را در تیم ملی فرانسه داشت. او در سال 2015 به اتهام دخالت در قضیه باج‌گیری از والبوئنا از تیم ملی کنار گذاشته شد ولی در سال 2021 به تیم ملی برگشت. کریم رویای جام جهانی 2022 را نیز در سر داشت ولی یک مصدومیت بدموقع همه چیز را برایش خراب کرد. او را در المپیک خواهیم دید؟

دیدگاه تان را بنویسید