عذرخواهی دوباره سرمربی

قلعه‌نویی: شرمنده ام که خوب نبودم+ عکس

سرمربی تیم ملی ایران با انتشار پستی در صفحه خود بابت شکست در جام ملت های آسیا عذرخواهی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ امیر قلعه نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با انتشار پستی در صفحه مجازی خود، از شکست شاگردانش در جام ملت های آسیا و نرسیدن به فینال، عذرخواهی کرد.

سرمربی تیم ملی ایران در صفحه خود نوشت:

شاید من آنجا روی سکوها و جلوی تلویزیون یا گوش به رادیو کنار شما بودم، شاید هم شما روی نیمکت جای من. هر دو امید را تا ثانیه آخر دنبال کردیم. شوت های علیرضا و رضا پشت سر هم برای گل تساوی. برای خوشحالی، برای رسیدن به جایی که متعلق به ماست. رویایی که همیشه با آن زندگی کردم. ایران قهرمان.

حق مان بود که امروز برای فینال آماده می‌شدیم.  اما دست ما به جام نرسید و آن بخشی که از بخت و اقبال جداست بر گردن من است.امیدوارم عذرخواهی من را بپذیرید. 

در این مدت کوتاه سعی کردیم در فرصت اندک آماده سازی به جهت آسیب ندیدن مسابقات باشگاهی برای جام ملت‌ها آماده شویم و قطعا در این مسیر و هدف نقص و کاستی داشتیم اما نمایش ما در بیشتر مسابقات چنان برای مردم دلگرم کننده بود که قضاوت‌ها با توجه به تجربیات قبلی از انتظار ناکامی برابر بزرگان آسیا به قهرمانی در آسیا تغییر کرد. این هم حاصل تلاش بی‌نظیر و بی وقفه بازیکنان و همکاران من در کادرفنی بود و با تمام وجود از آنها تشکر می‌کنم. شرمنده‌ام که به اندازه آنها خوب نبودم. 

ما قهرمان نشدیم اما برای همه بازی کردیم چه آنهایی که دوستمان داشتند، چه آنها که نه که بالاخره روزی دلشان را رو به تیم ملی باز خواهند کرد که همه این خود ماییم .

ایران عزیز. تا پای جان برای تو بود. این تیم بازخواهد گشت.

IMG_20240209_142248_702

دیدگاه تان را بنویسید