نشست خبری جام ملت های آسیا ۲۰۲۳؛

عزت اللهی: چرا برای ما داور عرب گذاشتند؟

هافبک تیم ملی از انتخاب داوری کویتی برای جدال ایران و قطر انتقاد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سعید عزت اللهی هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران که به همراه امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا حضور پیدا کرده بود درباره این بازی گفت: در ابتدا جا دارد از کشور قطر به خاطر برگزاری این جام تشکر کنم که بعد از جام جهانی این تورنمنت را برگزار کردند. جا دارد به خاطر صعودشان به نیمه‌نهایی تبریک بگویم. قطر به خاطر امتیاز میزبانی و مدافع عنوان قهرمانی بودن،‌ انگیزه بالایی دارد. ما کاملا به آنها احترام می‌گذاریم و می‌دانیم بازی سختی خواهیم داشت. ما دوره قبل هم به نیمه‌نهایی رسیدیم و می‌دانیم این مرحله چقدر سخت است. بازی ژاپن با همه شیرینی‌ای که داشت برای ما تمام شده و ما فردا می‌خواهیم با تمام وجودمان مقابل قطر بازی کنیم و برای مردممان بجنگیم و موجبات شادی را فراهم کنیم.

او ادامه داد: چند مورد وجود دارد. اول زمان استراحت که به بازیکنان فشار زیادی وارد کرد و کار بازیکنان و کادر پزشکی را سخت کرد و نکته بعدی، برای ما علامت سوال است که چرا داور عرب برای بازی گذاشتند؟ این عجیب است چون قطر یکی از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس است. اینها مواردی است که ما انتظارات بیشتری داشتیم و امیدواریم در آینده به آن فکر شود. با این حال ایران دارای یک کادر حرفه‌ای است که با تمرکز کامل وارد زمین می‌شود و هدف ما پیروزی مقابل قطر و شاد کردن دل مردممان است.

عزت اللهی در ادامه گفت: مانند آقای قلعه‌نویی، ما هم تجربه تورنمنت‌های گذشته را داریم و اگر بخواهیم در باد پیروزی بخوابیم، لطمه می‌بینیم. بازی با ژاپن تمام شده و ما از دیروز که ریکاوری کردیم و تمام توان و تمرکزمان برای بازی با قطر است. همچنین جلسه آنالیزی داشتیم و اشتباهات بازی با ژاپن را بررسی کردیم تا در بازی با قطر بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید