حاج صفی: به ما کم لطفی شد

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از بازی با امارات حاضر شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ احسان حاج‌صفی در نشست خبری پیش از این بازی اظهار کرد: با تیم خوب امارات بازی داریم. قطعا نقاط ضعف و قوتشان را آنالیز می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم از نقاط ضعف‌شان به‌خوبی استفاده کنیم و پیروز شویم. امیدوارم فردا بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد باشیم، هواداران از بازی لذت ببرند و سه امتیاز را هم کسب کنیم.

کاپیتان تیم ملی ایران به عملکرد انتقادآمیز مقابل هنگ‌کنگ اشاره و بیان کرد: نسبت به بازی قبلی یک‌سری کم‌لطفی‌هایی شده است. خودمان هم قبول داریم در ضربات آخر کم‌دقت بودیم. نزدیک ۷۰ درصد مالکیت توپ داشتیم، شرایطمان خیلی خوب بود اما کم‌دقت بودیم. ۱۶ شوت به سمت دروازه داشتیم و این کار آسانی نبود اما کم‌لطفی‌هایی شده است. شرایط تیم نسبت به بازی قبلی خوب بود اما سعی می‌کنیم برای بازی فردا بهتر باشیم و بتوانیم 3 امتیاز بازی را بگیریم.

حاج‌صفی درباره اینکه تعداد پاس‌های کلیدی خوبی داشته و به نظر می‌رسد آمادگی مناسبی دارد، گفت: هیچکس به فکر عملکرد فردی نیست. ما یک تیم هستیم و خدا را شکر ۲۶ بازیکن آماده داریم. کسی به آقای گلی، کلین‌شیت یا پاس بیشتر فکر نمی‌کند. ما فقط به تنها هدف‌مان که موفقیت تیم است، فکر می‌کنیم. تا الان دو فینال را پشت سر گذاشته‌ایم و فردا برای فینال بعدی می‌رویم امیدوارم در آخر به هدفمان برسیم‌

 

دیدگاه تان را بنویسید