جام ملت های آسیا ۲۰۲۳

مانچینی در عربستان با کسی مشکل ندارد

سرمربی تیم ملی عربستان بعد از حواشی که صحبت هایش درباره ستاره های غایب این تیم در جام ملت ها آسیا ایجاد کرده بود اعلام کرد با هیچ کدام از آن ها مشکل ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان پس از برتری ۲ بر یک تیمش مقابل عمان در نشست خبری، گفت: من از این نتیجه و عملکرد تیم بسیار خوشحالم. در دو هفته گذشته خوب کار کردیم و به بازیکنانم و عملکرد امروزم افتخار می کنم.

وی درمورد بحث اختلافش با برخی بازیکنانی که اکنون در لیست عربستان حضور ندارند، گفت: دیروز صحبت کردم و امروز پاسخ می دهم که هیچ بازیکنی مشکلی ندارد.

سرمربی ایتالیایی تیم ملی عربستان درمورد پیشرفت فوتبال این کشور، گفت: فوتبال عربستان اخیراً پیشرفت زیادی کرده است و این نشان دهنده توسعه در قاره آسیا است. من به یک سال کامل نیاز دارم و همه می دانند که چهار ماه کافی نیست. ما به زمان نیاز داریم و هر مسابقه ای که انجام می دهیم فرصت بیشتری برای شناخت بازیکنان و نحوه بازی آنها می دهد.عمان هم یکی از تیم های قدرتمند است.

وی درمورد دلیل قرار نگرفتن عبدالرحمان غریب در ترکیب اصلی، توضیح داد: او بازیکنی است که در لیست حضور دارد اما هر مسابقه شرایط خودش را دارد.

سرمربی عربستان تصریح کرد: ما مستحق برد بودیم زیرا خوب بازی کردیم و نیمه دوم بالاترین درصد توپ با 70 درصد برای ما بود. در نیمه اول اشتباهات زیادی داشتیم و سعی می کنیم در دیدارهای آینده از آنها اجتناب کرده و تکرارشان نکنیم.

مانچینی درخصوص شرایط پیش آمده قبل از این مسابقه گفت: قبل از بازی تحت هیچ فشاری نبودم، واضح گفتم؛ با کسی مشکلی ندارم، اینجا هستم تا کار کنم.

وی درمورد پنالتی عمان، عنوان کرد: هیچ نظری در این خصوص ندارم.

یکی از نکات قابل توجه نشست مانچینی این بود که او سوال یکی از خبرنگاران ایرانی درمورد حواشی اخیر و اختلافش با برخی بازیکنان این کشور را قطع کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید