تراکتور کاپیتان هندوراس را خرید

باشگاه تراکتور سازی یک مهاجم خارجی را برای نیم فصل دوم به خدمت گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ باشگاه تراکتور به‌صورت رسمی اعلام کرد که رومل کیوتو در صورت قبولی در تست‌های پزشکی، با این تیم قرارداد امضا می‌کند. این باشگاه برای تقویت خط حمله خود به سراغ رومل کیوتو، بازیکنی که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی هندوراس را دارد، رفته است. حالا نیز رسانه رسمی این باشگاه خبر از حضور کیوتو در ترکیه داده است.

تبریزی‌ها اعلام کرده‌اند که عقد قرارداد با این بازیکن هندوراسی، منوط به قبولی در تست‌های پزشکی است که قرار است روز جمعه و در استانبول از این بازیکن به عمل بیاید.

در متن اطلاعیه تراکتور آمده است:

رومل سمیر کیوتو روبینسون مهاجم ۳۲ ساله اهل هندوراس، فردا (جمعه ۲۲ دی) تست‌های متعدد پزشکی را در بیمارستان مرکزی استانبول که یکی از مراکز پزشکی مورد تایید فیفا است، انجام خواهد داد.

شایان ذکر است در صورت موفقیت این بازیکن در تست‌های مدنظر و اخذ تاییدیه پزشکی و حصول توافق در مذاکرات، قرارداد با وی منعقد خواهد شد.

رومل کیوتو به‌عنوان کاپیتان تیم ملی هندوراس در مسابقات حوزه کنفدراسیون کونکاکاف، ۶۷ بار پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کرده و آمار ۱۴ گل و ۶ پاس گل نیز به نام خود ثبت کرده است.

این بازیکن پیراهن تیم‌های مونترال و هیوستون دینامو در لیگ آمریکا، دپورتیوو المپیا و سی دی ویدا در لیگ برتر هندوراس و ویسوا کراکوف در لهستان را برتن کرده است.

کیوتو در لیگ برتر آمریکا (MLS) که از لیگ‌های مشهور دنیاست و ستاره‌های زیادی را در خود جای داده، ۴۸ بار موفق به گلزنی شده و ۳۱ پاس گل نیز ارسال کرده است.

این بازیکن در تیم مونترال شاگرد تیری آنری بوده و در زمان حضور این سرمربی، ۲۵ بازی برای تیمش انجام داده است. فصل ۲۰۲۲ - ۲۰۲۱ یکی از بهترین سال‌های دوران ورزشی کیوتو بوده؛ به‌طوری که این مهاجم در ۳۶ دیدار ۱۵ مرتبه موفق به گلزنی شده بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید