عذرخواهی فدراسیون از پیام نیازمند؛ جاودانی اشتباه کرده!

نایب رئیس فدراسیون فوتبال می گوید قرارداد پیام نیازمند 150 میلیارد نبوده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سید پیام نیازمند که فصل گذشته حضور قرضی در سپاهان داشت، در نقل و انتقالات تابستانی با پرداخت مبلغ رضایت‌نامه به باشگاه پورتیموننسی پرتغال توانست در جمع طلایی پوشان اصفهان بماند که این تداوم حضور با جنجال زیادی بخاطر رقم این انتقال همراهی بود.

در همان ابتدا شایعات زیادی مطرح شد که باشگاه سپاهان یک میلیون یورو برای پرداخت رضایت‌نامه به باشگاه پورتیموننسی پرتغال پرداخت کرده، اما پس از ادامه پیدا کردن این حواشی، سپاهان به طور رسمی مبلغ این انتقال را اعلام کرد و نشان داد 250 هزار یورو برای جذب قطعی نیازمند هزینه کرده است.

چند روز قبل رضا جاودانی، عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در یک گفت‌وگو عنوان کرده بود که قرارداد پیام نیازمند برای سال اول 10 میلیارد و برای فصل دوم 150 میلیارد تومان است که حالا دو عضو بند پایه از فدراسیون فوتبال این موضوع را در برنامه فوتبال برتر رد کردند.

منصور قنبرزاده، نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال در گفت‌وگوی زنده با برنامه فوتبال برتر پیرامون اظهار نظر جاودانی مبنی بر قرارداد 150 میلیاردی نیازمند با سپاهان عنوان کرد: ابتدا باید از طرف فدراسیون فوتبال از باشگاه سپاهان و شخص نیازمند که سرمایه ملی هستند، عذرخواهی کنیم. شخصا هم عذرخواهی می‌کنم. یکی از عزیزان در کمیته انضباطی اشتباه سهوی در اظهاراتش داشته و رقم قرارداد نیازمند 150 میلیارد تومان نبوده و آن را اشتباه گفتند.

او یادآور شد: قرارداد نیازمند با باشگاه سپاهان 104 میلیارد تومان با احتساب پول رضایت‌نامه بوده که ارتباطی با این دروازه‌بان نداشته است. 15 میلیارد را باشگاه سپاهان برای رضایت‌نامه پرداخت کرده و رقم قراردادی که مختص به خود نیازمند است، 90 میلیارد تومان برای دو سال است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: قرارداد نیازمند طوری تنظیم شده بود که در فصل دوم بیش از 25 درصد افزایش داشت که باید اصلاح می‌شد و این کار را انجام دادند.

همچنین ابوالفضل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر در این خصوص اظهار کرد: ابتدا رقم قرارداد همان مبلغی بود که همکار ما (جاودانی) گفتند و بالای 100 میلیارد تومان بود، اما رقم قرارداد اصلاح شد.

او یادآور شد: مجموع قرارداد نیازمند 104 میلیارد تومان که اصلاح شد که 250 هزار یورو بابت مبلغ رضایت‌نامه بود که مورد پذیرش قرار نگرفت.

حسن‌زاده تاکید کرد: قرارداد نیازمند برای سال اول 20 میلیارد تومان تومان و برای فصل دوم 55 میلیارد تومان بود که 20 درصد هم آپشن داشت و با احتساب رضایت‌نامه به 90 میلیارد تومان می‌رسید که مجددا اصلاح شد.

دیدگاه تان را بنویسید