بیرانوند: خوشحالم امتیازهای سپاهان برگشت

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس معتقد است احکام انضباطی جهت تامین خزانه فدراسیون فوتبال صادر می شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفته یازدهم لیگ برتر در مصاف با نساجی مازندران به پیروزی یک بر صفر رسید. علیرضا بیرانوند پس از این دیدار در جمع خبرنگاران بیان کرد: در بازی که شاید نتوانستیم نمایش خوب خود را مقابل نساجی انجام دهیم اما باز هم خدا را شکر که ۳ امتیاز بازی را گرفتیم و از هواداران هم تشکر می‌کنیم که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند. 

بیرانوند در مورد اینکه گوش آریا برزگر را گرفت، تصریح کرد:آریا برزگر اگر یادتان باشد جوان بود و وقتی در تیم پرسپولیس بود گوشش را گرفتم و گفتم یک چیزی می‌شود امروز هم دوباره گوش او را گرفتم و گفتم دیدی چیزی شدی! او در لیگ برتر فیکس بازی می‌کند و تیم‌های بزرگ هم او را دوست دارند امیدوارم که بدرخشد و روز به روز پیشرفت کند. 

گلر تیم پرسپولیس در مورد بازگرداندن ۴ امتیاز سپاهان تصریح کرد: شاید هواداران ناراحت شوند اما من خیلی خوشحالم که چهار امتیاز سپاهان را برگرداندند. چون دوست نداشتم تیم بزرگی که بازیکنان بزرگی هم گرفته بود و تیم را روی قهرمانی بسته بود آخر فصل اگر قهرمان نشود بگوید اگر ۴ امتیاز را کسر نمی‌کردند قهرمان می‌شدند. 

او ادامه داد: البته من سر از قانون آنها در نمی‌آورم ۴ امتیاز را برمی‌گردانند اما ۶ بازیکن سپاهان را محروم می‌کند این در حالی است که این شش بازیکن در همه بازی‌ها حضور داشته‌اند. فقط می‌توانم بگویم اینجا ایران است! 

بیرانوند در مورد رای استیناف که تنها جریمه برای باشگاه باقی ماند گفت: از ابتدا دنبال این جریمه بودند به هر حال بحث خزانه فدراسیون . واقعا بعضی اوقات اتفاقاتی رخ می دهد و فدراسیون کارهایی انجام می‌دهد که خود تیم‌ها و هواداران به جان هم بیفتند. واقعا اتفاقات خوبی نیست. اتفاقی که افتاد به ضرر پرسپولیس شد و ای کاش پرسپولیس سقف را رعایت نمی‌کرد. 

او افزود: عیسی ال کثیر بخاطر چهار، پنج تومان نماند. بخاطر آقای گل محمدی یک کلاه گشاد روی سر ما گذاشتند. من صحبتی شنیدم مبنی بر اینکه آقای قنبرزاده گفته است این قانون آزمایشی بوده است و نمی‌دانم شاید کسی به او پیامک داده که این حرف را بزند. آقای قنبرزاده این حرف از شما بعید است شما که این سقف را گذاشتید بارها مصاحبه کردید و قلدر راجع به آن حرف زدید الان بگویید آزمایشی است در کُت من نمی‌رود. 

 

دیدگاه تان را بنویسید