مورایس: خیلی چیزها را نمی فهمم/ تاج باهوش است

سرمربی سپاهان شرایط و قوانین حاکم بر فوتبال ایران را درک نمی کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛  سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از دیدار با گل‌گهر سیرجان گفت: به بازیکنان تیم خودم بابت تلاش زیادی که داشتند و از تمام وجود مایه گذاشتند، تبریک می‌گویم؛ بابت حضور هواداران خوب سپاهان که سفر کردند و به این‌جا آمدند، تشکر می‌کنم.

وی در مورد حضور کوتاه مدت امید نورافکن گفت: همه آگاهی کامل در مورد بازیکنان ندارند، بازیکن تازه از مصدومیت برگشته و نمی‌خواستیم ریسک کنیم، از جراحی برگشته و ۵ ماه بازی نکرده بود، نمی‌خواهم در مورد سلامت بازیکنانم ریسک کنم، امروز کمی بازی کرد، فقط به خاطر این‌که بازیکن دیگری نداشتیم؛ فقط برای عادت یا گرفتن دقایقی از بازی، به زمین آمد زیرا شرایط لازم برای ارتباط بدنی و تکل ندارد و باید عادت کند.

مورایس در مورد عدالت در فوتبال ایران نیز اظهار کرد: خیلی واضح است، یک لیگ وقتی زیبا خواهد بود که همه شانس یکسان داشته باشند، برخی چیزها را نمی‌توانم بفهمم؛ یک روز قبل از بازی یک تیم که می‌دانند مسافتی را باید طی کند و به شهر دیگری برود، رأی صادر می‌کنند و می‌دانند دست و پای تیم بسته است و چند ساعت مانده به بازی متوجه می‌شویم چند بازیکن نداریم و باید قرارداد اصلاح شود.

سرمری پرتغالی ادامه داد: اتفاقات این‌گونه زیادی می‌افتد و بابت تأسف است زیرا باید زمانی برای اصلاح و آماده‌سازی شرایط داشته باشند، من مربی فوتبال هستم و می‌خواهم برد و باخت در زمین باشد؛ خیلی مشکلات غیر قابل فهم ایجاد می‌کنند، ۶ کارت زرد و ۳ کارت قرمز، شاید تقصیر من است. ۴ امتیاز برگشت زیرا دلیلی برای کم شدن نبود، بعد این ۶ بازیکن تا زمان اصلاح قرارداد نمی‌توانند بازی کنند؛ چرا یک شب قبل از بازی این تصمیمات گرفته می‌شود آن‌هم وقتی بازیکنان این‌جا هستند و دسترسی به چیزی نداریم.

وی در پایان گفت: آقای تاج انسان باهوشی است و با ایشان ملاقات و صحبت داشته‌ام اما نمی‌دانم چرا این تصمیمات این‌گونه گرفته می‌شود و باور ندارم فقط برای سپاهان باشد، اینجا در فوتبال هیچکس خوشحال نیست، برای خوشحال بودن همه فوتبال را جلو می‌بریم و کسی بابت این تصمیمات خوشحال نیست.

 

دیدگاه تان را بنویسید