هفته سیزدهم لیگ برتر| استقلال خوزستان ۲-۲ پرسپولیس

سومین استقلال هم پرسپولیس را زمین‌گیر کرد+عکس و ویدیوی گل ها

تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در ادامه هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر، تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس از ساعت 15 در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی 2-2 به پایان رسید.

پرسپولیس طی مدت اخیر، مقابل استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا و استقلال تهران در دربی 102 متوقف شده بود و حالا استقلال خوزستان، سومین تیم با نام استقلال است که پرسپولیس موفق به شکست دادنش نشده است.

با این تساوی، پرسپولیس با 22 امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفت و استقلال خوزستان هم با 5 امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند.

ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، عقیل کعبی، محمد طیبی، محمود مطلق‌زاده، متین کریم‌زاده، حسین ساکی، علیرضا خوشکفا، علیرضا کاظمی، حسین احمدی، بهروز بارانی و جواد آقایی پور.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مسعود ریگی، حسین کنعانی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، شهاب زاهدی، سعید صادقی، محمد عمری.

در شرایطی که بازی لحظات ابتدایی خود را می گذراند و هنوز سر و شکل کاملی به خود نگرفته بود، روی ارسالی از سمت چپ زمین و اشتباه علیرضا بیرانوند در دفع توپ، جواد آقایی پور در دقیقه 6 با ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کرد تا تیم میزبان خیلی زود از حریف قدرتمند خود پیش بیفتد. در ادامه، داور برخورد بین حسین ساکی و میلاد سرلک در محوطه جریمه استقلال خوزستان را پنالتی تشخیص داد. اتفاقی که منجر به اعتراض شدید استقلالی ها شد و حتی آن ها برای دقایقی زمین مسابقه را ترک کردند. درنهایت و با بازگشت بازیکنان استقلال خوزستان به زمین، محمدحسین کنعانی زادگان در دقیقه 39 توانست از روی نقطه پنالتی دروازه میزبان را باز کند تا بازی به تساوی کشیده شود. بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی، این بار نوبت به هواداران استقلال خوزستان رسید تا خشم و اعتراض خود را ابراز کنند و همین مسئله باعث شد تا بازی مجددا و برای مدت زمانی طولانی متوقف شود. پس از آن، دوباره بازی از سر گرفته شد تا بالاخره نیمه اول این دیدار پس از گذشت 65 دقیقه از شروع بازی، با نتیجه 1-1 به پایان برسد.

در نیمه دوم و در دقیقه 49، ارسال بازیکنان استقلال خوزستان از سمت راست باعث شد تا جواد آقایی پور که به قلب دفاع پرسپولیس نفوذ کرده بود، در مقابل دروازه قرمزها صاحب موقعیت شود و با ضربه ای محکم برای دومین بار دروازه بیرانوند را باز کند تا استقلالی ها با نتیجه 2-1 پیش بیفتند. در دقیقه 68 و روی کرنر ارسالی از سوی سروش رفیعی، نبیل باهویی موفق شد با ضربه سر دروازه استقلال خوزستان را باز کند تا به لطف تعویض های گل محمدی، پرسپولیس یک بار دیگر کار را به تساوی بکشاند و بازی درنهایت با نتیجه مساوی 2-2 به پایان برسد.

 

گل اول استقلال خوزستان به پرسپولیس توسط جواد آقایی پور در دقیقه 6

گل اول پرسپولیس به استقلال خوزستان توسط حسین کنعانی زادگان در دقیقه 39

گل دوم استقلال خوزستان به پرسپولیس توسط جواد آقایی پور در دقیقه 49

گل دوم پرسپولیس به استقلال خوزستان توسط نبیل باهویی در دقیقه 68

پرسپولیس

استقلال خوزستان

پرسپولیس استقلال خوزستان علی نعمتی

دیدگاه تان را بنویسید