انتقاد روزبه چشمی از شادی گل عالیشاه

بازیکن استقلال به انتقاد از شادی گل عالیشاه پرداخت و آن را تحریک کننده خواند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ روزبه چشمی پس از تساوی دو تیم پرسپولیس و استقلال در لیگ برتر در جمع خبرنگاران بیان کرد: از لحاظ فنی صحبت کنم تیم سرتر میدان بودیم. داربی بازی نیست که پنج، شش موقعیت گل داشته باشد و باید از همان موقعیت‌های کمی که به دست می‌آید نهایت استفاده را ببریم. ما باید موقعیت‌ها را تبدیل به گل می‌کردیم و معتقدم که باید بازی را می‌بردیم. 

او در مورد واکنش به صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس مبنی بر اینکه استقلالی‌ها اعتراض زیادی در این بازی کردند،  گفت: ما با VAR هم یک پنالتی طلب داریم و لطفا فرار رو به جلو نکنند. حتی صحنه اول هم پنالتی بود و جالب این است که یکی از کارشناسان داوری به برنامه فوتبال برتر پیامک زده مبنی بر اینکه دست کشیدن پنالتی نیست. کجا چنین چیزی نوشته شده است؟ ما یک پنالتی طلب داریم و اگر آن پنالتی گرفته می‌شد شاید ما اصلا برنده بازی بودیم.  

چشمی در مورد صحبت‌های جواد نکونام مبنی بر اینکه به بازیکنان گفته است با صدا و سیما مصاحبه نکنند، تصریح کرد: باشگاه و بازیکنان تیم همیشه تلاش کرده‌ایم که به هم احترام بگذاریم.  ولی اینکه این آقا یک ماه پیش حرفی را بزند و بعد یک معذرت خواهی ساده کند و دوباره و دوباره مزه بریزد نشان می‌دهد که صدا و سیما نه تنها با او برخورد نکرده بلکه تشویقش هم کرده است. ‌به نظرم باید این فرد اخراج شود چون صدا و سیما شخصی نیست و هر صحبتی می‌کند نباید هواداری باشد. این دفعه چندم بود که این فرد چنین کاری را می‌کرد و تا زمانی که با این فرد برخورد قاطعانه نشود و رسما عذرخواهی نکند، ما با صدا و سیما صحبت نمی‌کنیم. 

او ادامه داد: مجری بوده که طرفدار استقلال بوده است و دو سه سال پیش به خاطر گفتن یک جمله اخراج شد و اصلا از فوتبال محو شد. حتی نمی‌دانم زنده است چون در خیابان هم او را ندیده‌ایم. بعد این فرد هر ماه می‌آید نمک می‌ریزد تشویق هم می‌شود چون اگر تشویق نشده بود هر دفعه این کار را تکرار نمی‌کرد. 

چشمی در مورد اینکه سپاهان بازی خود را برد و به استقلال نزدیک شد، گفت: تازه بازی‌های ما دارد یکسان می‌شود. مهم آخر فصل است و ما تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را بگیریم. کمبودهایی از فصل بوده اما بازیکنان با غیرت کار می‌کنند. 

بازیکن استقلال با اشاره به شادی پس از گل امید عالیشاه در داربی تصریح کرد: بازیکنان و مسئولان تیم حریف حرف از احترام می‌زنند اما ما احترام را هم در این بازی دیدیم. یکی از دوستان پس از گل شادی را در مقابل هواداران ما انجام داد که نباید این کار را می‌کرد. جلوی هواداران خود هر کاری می‌توانند انجام دهند اما اینکه جلوی هواداران استقلال پیراهن قرمز را در می‌آورند نه شخصیت است نه حرمت و نه احترام و اینکه یک شادی گل را مجدد تکرار می‌کنند، نه شخصیت است، نه حرمت و نه احترام. یکبار بگویید بازیکنان ما مقابل هواداران پرسپولیس چنین کاری کرده باشند. امروز افتضاح بود پیراهن را جلوی هواداران ما درآوردند. اگر پنالتی را برای ما گرفته بودند شاید ما اصلاً برنده بودیم چون پرسپولیس در نیمه دوم از خط نیمه اصلا عبور نکرد. به نظرم بهتر است که اول خودمان را درست کنیم بعد حرف از احترام و حرمت بزنیم. 

 

دیدگاه تان را بنویسید