یک تماس از اردبیل، VAR را به دربی رساند!

رئیس کمیته داوران درباره نحوه صدور مجوز استفاده از VAR در بازی تیم های پرسپولیس و استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ خداداد افشاریان،رئیس کمیته داوران فدراسیون درباره اینکه دربی با بهره مندی از کمک داور ویدیویی قضاوت خواهد شد عنوان کرد:واقعیتی را می خواهم با مردم در میان بگذارم که من پس از مدتها نفس عمیقی می کشم و امیدوارم فردا شاهد رقابت خوبی میان دو تیم پرطرفدار کشور باشیم.

وی ادامه داد:دربی مسابقه ای بود که  اگر قرار بود وی.ای.آر در مسابقه ای تست شود یکی همین بازی باشد. حقیقتا می طلبید که چنین اتفاقی رخ دهد.یک تشکر ویژه می خواهم اینجا کنم چون شاید دوستانی که بیرون هستند ندانند یک هفته است چه می کشیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون خاطرنشان کرد:از آقای تاج تشکر می کنم که تا لحظه آخر تلاش وصف ناپذیری برای تحقق این امر داشت.حدود ساعت 11 امروز ما دیگر ناامید شدیم و می خواستیم پلن دوم را اجرا کنیم اما رئیس فدراسیون که در مجمع هیات فوتبال اردبیل حضور داشت، با اینفانتینو تماس گرفت و با پیگیری ویژه لحظه آخری از طریق آقای تارقلی زاده،رئیس روابط بین الملل فدراسیون  مجوز را گرفت.همچنین از دیگر افرادی که به این پروژه کمک کردند کمال سپاس را دارم.وزیر ورزش و جوانان در این مدت وسواس زیادی به تحقق این بحث داشتند.

افشاریان افزود:به همین منظور تیم وی.ای آر که در کشور لایسنس گرفته بود در این مسابقه در این بازی حضور خواهد داشت.از دو کمک داور ویدیویی که در کشور عراق هستند هم کمک گرفتیم و سرانجام بازی فردا راس ساعت مقرر در ورزشگاه خاطره انگیز آزادی برگزار خواهد شد.امیدواریم این مسابقه گام بلندی برای سایر مسابقات باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید