تغییرات مهم باشگاه سپاهان

ساکت رفت نیکفر آمد

جی پلاس؛ هیات مدیره باشگاه سپاهان صبح امروز تشکیل جلسه داد و ضمن پذیرش استعفای محمدرضا ساکت، منوچهر نیکفر را به عنوان سرپرست جدید باشگاه معرفی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان این خبر را اینطور اعلام کرده است:« درپی استعفای محمدرضا ساکت از مدیرعاملی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، هیأت مدیره باشگاه صبح امروز تشکیل جلسه داد و ضمن بررسی دلایل استعفا و در نظر گرفتن جمیع جوانب و با توجه به منع قانونی به‌کارگماری بازنشستگان، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات محمدرضا ساکت با استعفای ایشان موافقت و منوچهرنیکفر را به سمت سرپرستی باشگاه سپاهان منصوب کرد.»

منوچهر نیکفر البته اصلا با این مسئولیت سنگین غریبه نیست. او مدیری تحصیل کرده است و از سال 1393 تا 1399 به عنوان رئیس هیأت مدیره باشگاه فعالیت داده است. او همچنین در سال های 98 و 99 سرپرست باشگاه سپاهان بوده است و یک قهرمانی در لیگ برتر و دو نایب قهرمانی در دوران او به دست آمده است. ضمن اینکه نیکفر بود که زمینه‌ساز بازگشت ساکت به سپاهان شد و حالا هم مسئولیت مشابهی را تا انتخاب مدیرعامل بعدی قبول کرده است.

گفتنی است طی حکمی از سوی طیب مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، محمدرضا ساکت به سمت مشاور مدیرعامل در حوزه توسعه زیر ساختها و اماکن ورزشی منصوب گردید.

پیش از این ساکت با انتشار این نامه استعفایش را اعلام کرده بود.

هیئت مدیره محترم باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان؛

با سلام و احترام و سپاس از حمایت‌ها و همراهی‌های همه جانبه در طول دوران مسئولیت؛ از آن‌جا که در مقطع فعلی با صعود از مرحله اول لیگ قهرمانان آسیا افق روشن موفقیت و ثبات تیمی علی‌رغم مشکلاتِ فراهم شده، پدید آمده و همچنین به همت همگان از جمله حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه و مدیر عامل محترم و تلاش شبانه‌روزی هیئت مدیره و اعضای باشگاه و غیرت و جنگندگی بازیکنان و کادر فنی و همراهی و پشتیبانی هواداران باغیرت، استمرار قدرتمندی تیم فوتبال و فعالیت‌های دیگر تیم‌ها در مراحل ارزشمند مدعی بودن در لیگ و حذفی محقق شده، با توجه به تاکید رسمی یکی از دستگاه‌های محترم نظارتی مبنی بر عدم به‌کارگیری بازنشستگان، بدینوسیله استعفای رسمی خویش را از مسئولیت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان تقدیم می‌نمایم.

با این حال این مساله به معنای پایان همکاری ساکت با باشگاه سپاهان نیست. او پس از این استعفا طی حکمی به سمت مشاور مدیرعامل در حوزه توسعه زیر ساختها و اماکن ورزشی منصوب شد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید