گالتیه: مقابل پرسپولیس خوش شانس بودیم/ زکریا: به تیم خودمان افتخار می‌کنم

سرمربی الدحیل تیمش را مقابل پرسپولیس خوش شانس دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کریستوف گالتیه، سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر پس از بازی با پرسپولیس در نشست خبری گفت: بازی سختی بود و هر دو تیم موقعیت‌های زیادی داشتند. وقتی پنالتی از دست رفت الدحیل خوش شانس بود و بعد از آن هم توانستیم به گل دوم دست پیدا کنیم و همانطور که دیروز هم گفتم درست است که حذف شدیم ولی باید به این رقابت‌ها احترام بگذاریم. همه توانمان را برای این بازی به کار بردیم. فضای ورزشگاه فوق العاده بود. برای هواداران سخت است که نتیجه نگرفتند. بعضی اوقات در فوتبال اینطور است که تیم را حمایت می‌کنید ولی نتیجه مطلوب به دست نمی آید. بازی خوبی داشتیم و اراده خوبی از خود نشان دادیم.

گالتیه درباره اینکه چرا بعضی از بازیکنان تیمش در اواخر بازی به جریان مسابقه اضافه شدند؟ گفت: چون ما از رقابت‌ها خارج شده بودیم و فرصت خوبی بود که به بازیکنان جوان این شانس و زمان را بدهیم. علاوه بر این در بازی قبلی شکست خورده بودیم و چند مصدوم داشتیم که این عوامل دست به دست هم داد که اینطور وارد بازی شویم.

او در پاسخ به این سوال که با این کیفیت چرا سوم شدید؟ گفت: گروه سختی بود با تیم‌های شگفت انگیزی که بازیکنان فوق العاده‌ای دارند. پرسپولیس و النصر رقیب‌های سختی بودند. تیم تورنمنت را خوب شروع نکرد. اگر خودم در اوایل این مسابقات بودم شاید اتفاقات دیگری می‌افتاد. دو بار بازی نزدیکی با النصر داشتیم اما امتیاز از دست دادیم. وظیفه من این است که کیفیت خوبی ارائه دهم و چون در بازی قبلی شکست خورده بودیم باید برنده می‌شدیم. تجربه بازی در چنین جوی را نداشتیم اما خوب بازی کردیم.

سرمربی الدحیل درباره اینکه با حضور بازیکنان بزرگ در آسیا سطح مسابقات لیگ قهرمانان بالا رفته یا خیر؟ گفت: همه دیدند که در عربستان با حضور بازیکنان حرفه‌ای چه اتفاقی افتاده ولی در این رقابت‌ها باید با همه تیم‌ها رقابت کنیم و بعد از سالیان سال بین سطح الان و سطح آینده تفاوت زیادی خواهد بود. حضور بازیکنان حرفه‌ای برای همه خوب خواهد بود ولی در این رقابت شما باید با همه رقابت کنید.

زکریا: انرژی زیادی داشتیم

صلاح زکریا، دروازه‌بان الدحیل قطر که به عنوان بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس و الدحیل شناخته شد، در نشست خبری پس از بازی گفت: قبل از هر چیزی از دوستان و هم‌تیمی‌هایم تشکر می‌کنم. پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و تیم ما هم انرژی زیادی داشت و بازی خوبی به نمایش گذاشتیم.

زکریا درباره اینکه چرا وقت تلف می‌کرد؟ گفت: ما از دور رقابت‌ها کنار رفتیم ولی به تیم خودمان افتخار می‌کنم. وقت تلف کردن هم یک تاکتیک است و بعضی وقت‌ها نیاز دارید که ریتم بازی را کند کنید. اگر جای دو تیم عوض می‌شد به نظرم پرسپولیس هم این کار را می‌کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید