گل محمدی: جان سخت شده ایم/ به هواداران نگفتم به ورزشگاه بیایند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار به پیروزی مقابل تیم "خوب و کامل" الدحیل است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با الدحیل (که فردا ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود) گفت: دیشب شب بزرگداشت آقای کلانی بود و برای همه پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس آرزوی سلامتی و بهروزی داریم. همیشه سلامت باشند. همه از بازی الدحیل آگاه هستیم و همینطور سختی این بازی. بالاخره تیم قابل احترام و حرفه‌ای هستند. کادرفنی و بازیکنان مجربی دارند. از طرف دیگر بچه‌های ما انگیزه فوق العاده‌ای دارند که این بازی را با به امید خدا با پیروزی تمام کنند. باید سعی کنیم تمرکز خوبی در بازی داشته باشیم. چه در بخش دفاعی و چه حمله. باید بتوانیم از موقعیت‌هایی که داریم استفاده کنیم و باید فرصت‌طلب باشیم. با حمایت هواداران که فردا یک روز باشکوه برای باشگاه پرسپولیس خواهد بود با حضور گرم هواداران، بتوانیم با انگیزه و انرژی‌ای که به ما می‌دهند، فردا به امید خدا نتیجه خوبی بگیریم و دل همه هواداران را شاد کنیم.

گل محمدی درباره نبود ستاره‌های الدحیل مانند کوتینیو در این بازی گفت: یک تیم کامل هستند و ما هم چهار بازیکن خوبمان را در اختیار نداریم. فقط کوتینیو و سمدو با توجه به مصدومیت و محرومیت بازی نمی‌کنند. ضمن اینکه یکی، دو بازیکن مصدوم آنها به بازی رسیده‌اند و با یک تیم کامل مقابل ما قرار می‌گیرند. ما انگیزه زیادی داریم و امیدوارم سه امتیاز را با تلاش بچه‌ها به دست بیاوریم.

سرمربی پرسپولیس درمورد شرایط آلودگی هوا گفت: نمی‌دانم، فعلا چیزی برای لغو بازی نگفتند و فکر نمی‌کنم تاخیری در بازی باشد. آلودگی هوا خیلی زیاد است و خودم هم زیاد به هواداران با توجه به این شرایط آلودگی نگفتم که بیایند. یک طوری جان سخت شده‌ایم و به امید خدا همه مردم ایران سالم باشند و مراقب خودشان باشند. صبح هم که از خانه می‌آمدم شرایط خیلی بد بود. امیدوارم اتفاقی برای کسی نیفتد ولی مسئولان باید یک فکر اساسی درباره این مسأله داشته باشند. این تازه شروع فصل سرماست و هر چه جلوتر برویم شرایط بدتر می‌شود. امیدوارم هوا خوب شود.

گل محمدی در خصوص به فروش رفتن بلیت‌ها در کمترین زمان ممکن و تاثیر حمایت هواداران عنوان کرد: فوتبال ۹۰ دقیقه است و امکان دارد هر اتفاقی در بازی بیفتد و حتی گل هم بخوریم. قطعا حمایت هواداران می‌تواند خیلی کمک کند و پرشور تیم‌شان را تشویق کنند و بازوی قدرتمند تیم ما هواداران هستند. انگیزه فوق العاده‌ای از حضور و تشویق آنها می‌گیریم و امیدوارم فردا یک روز خوب برای پرسپولیس باشد.

گل محمدی درمورد تاثیر نتایج سایر تیم‌های مدعی صعود به عنوان تیم دوم روی نتایج پرسپولیس گفت: فردا فقط به برد نیاز داریم و هر نتیجه‌ای که در بازی‌های امشب بیفتد فقط باید سه امتیاز را بگیریم و نتایج بعضی از بازی ها به طور دیگری رقم بخورد، امکان دارد به تفاضل گل هم نیاز داشته باشیم. ما فقط باید برنده شویم و تساوی دردی از ما دوا نمی‌کند و از این گروه صعود نمی‌کنیم. فردا فقط بحث گرفتن سه امتیاز مطرح خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید