جی پلاس

رامین؛ این راهش نیست!

رامین رضاییان در بازی با ازبکستان تلاش زیادی انجام داد تا بازیکنان رقیب را عصبانی کند که این موضوع در چند صحنه تکرار شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم های ملی ایران و ازبکستان در دومین بازی خود در انتخابی جام جهانی 2026 به مصاف هم رفتند که این دیدار جذاب با نتیجه تساوی 2-2 به پایان رسید.

رامین رضاییان با اشتباه اوتکیر یوسوپوف دروازه بان حریف گل اول بازی را برای ایران زد.

رضاییان که در بازی با هنگ کنگ نیز بعد از 10 سال ایران را از روی ضربه آزاد به گل رساند در دومین بازی پیاپی با پیراهن تیم ملی گلزنی کرد. او در ترکیب سپاهان نیز بازی های خوبی به نمایش گذاشته و توانسته نظر کارشناسان، مورایس و قلعه نویی را هم به خود جلب کند.

با این حال رضاییان در بازی با ازبکستان رفتارهایی از خود به نمایش گذاشت که از بازیکن با تجربه ای چون او بعید است و می تواند آفت مهمی برای بازی او باشد.

او در لحظات مختلف بازی تلاش کرد بازیکن روبه روی خود را عصبانی کند و حتی در لحظه تعویض سردار آزمون که در ادامه مربی ازبکستان اخراج شد او درگیری خود با حریف را بزرگ کرد. حتی شومورودوف کاپیتان ازبکستان نیز به رفتار نادرست او اعتراض کرد.

این کارهای رضاییان در بازی ادامه داشت و الدور شومورودوف هدف اصلی او برای عصبانی کردن بود. در لحظات آخر بازی که دو بازیکن با یکدیگر برخورد داشتند رضاییان با فریاد زدن سر حریف تلاش کرد خشم او را برانگیزد که البته ناموفق بود.

الدور شومورودوف کاپیتان تیم ملی ازبکستان هم در پایان این بازی کنایه ای هم به رضاییان زد و گفت: ایران پس از جلو افتادن سعی داشت زمان بازی را بگیرد و سه امتیاز را به دست بیاورد؛ به همین خاطر حرکات تحریک آمیز هم انجام داد ولی ما توانستیم بازی خودمان را بدون درگیر شدن به حواشی به نمایش بگذاریم.

رضاییان بدون شک یکی از بهترین بازیکنان ایران از نظر فنی است اما رفتارهای او اصلا حرفه ای نیست و بیش از آن که به کمک کننده باشد می تواند برای تیم ملی و خودش دردسرساز باشد.

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید