جهانبخش: آینده تیم نوجوانان خیلی روشن است

لژیونر فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد از نوجوانان شگفتی ساز در آینده مراقبت کافی صورت گیرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال در رابطه با دیدارهای پیش روی تیم ملی اظهار کرد: دور اول مقدماتی جام جهانی را پیش رو داریم و نتایج ما در مسیر صعود به جام جهانی تاثیرگذار خواهد بود. ما در دور قبل خودمان کار را برای خودمان سخت کرده بودیم اما بچه‌ها از همین اردو آماده هستند تا قدم اول را خوب برداریم. این دو بازی ابتدایی در مسیر آماده سازی جام ملت‌ها به ما کمک می‌کند.

او درباره صحبت‌های کریم انصاری‌فرد در رابطه با فضای تخریبی تیم ملی گفت: من اعتقاد دارم که شرایط تیم ملی کل فوتبالمان را در بر می‌گیرد. ما از نظر استعداد و توان فنی بسیار سطح بالایی داریم. من از همه رسانه‌ها و فوتبالی‌ها می‌خواهم از تیم ملی حمایت کنند چون تیم ملی ما لیاقت این را دارد که نتایج خوبی کسب کند تا دل مردم شاد شود. قسمتی از این ماجرا به تلاش و همت ما و قسمت دیگر به حمایت رسانه‌ها و مردم برمی‌گردد. رفتن به مرحله بالاتر برای همه فوتبال ایران است. به نظرم نگاه‌ها به تیم ملی و برخوردها خیلی جالب نیست و باید در مدت باقی مانده تا جام ملت‌های آسیا همه حمایت کنند.

هافبک تیم ملی درباره درخشش بازیکنان تیم ملی نوجوانان در جام جهانی گفت: خوشحالم از این بابت و اگر از این استعدادها مراقب شود، آینده درخشانی خواهند داشت. تیم فاینورد بازیکن برزیلی زیاد دارد و در رختکن خیلی‌ها متعجب بودند که چگونه ایران برزیل را شکست داده است. کری هم خواندیم و من واقعا به بازیکنان تیم ملی نوجوانان افتخار کردم. بعد از بازی از تیم ملی ما صحبت کردند و من به این مساله افتخار کردم. با تمام وجود برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم. حقشان است به مرحله بعد صعود کنند. ما استعدادهای درخشانی داریم و امیدوارم بتوانند از نظر شخصیتی خودشان را حفظ کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید