بیرانوند جواب همه استقلالی ها را یک جا داد

دروازه بان پرسپولیس پاسخ بازیکنان استقلال را داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ علیرضا بیرانوند پس از توقف دو بر دو این تیم مقابل صنعت نفت آبادان از هفته نهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: واقعا همه ناراحتیم. فکر می‌کنم نداشتن تمرکز باعث شد که بازی مساوی شود. این درس بزرگی برای ماست که یک تیم برای قهرمانی باید تا دقیقه آخر تمرکزش را حفظ کند. من به این بازی خوش‌بین نبودم چون حتی تیم صنعت نفت با وجود ده‌نفره بودن روی ضد حملات ما را اذیت کرد.

او درباره گل دوم پرسپولیس گفت: خدا را شکر، حداقل کمک‌داور پرچم زد و گل را قبول کرد. تا جایی که من دیدم، توپ رد شده بود. دم کمک‌داور گرم که این گل را گرفت. ما الان زیر فشاریم و همه تیم‌ها به ما اعتراض می‌کنند. متاسفانه بی‌احترامی‌ها زیاد شده و بازیکنان به یکدیگر بی‌احترامی می‌کنند. من یک چیزی به همه کسانی که علیه بازیکنان پرسپولیس صحبت می‌کنند، بگویم. اگر بازیکنان پرسپولیس نبودند، هیچکس با شما قرارداد میلیاردی نمی‌بست؛ چرا که ما آن قدر قوی شده‌ایم و آن قدر قهرمانی به دست آورده‌ایم که هر باشگاهی به بازیکنی که ۲ میلیارد ارزش دارد، ۳۰ میلیارد پول بدهد. همه این پول‌ها به خاطر بازیکنان پرسپولیس است؛ چرا که باشگاه‌های دیگر می‌خواهند جلوی پرسپولیس را بگیرند. امروز دیدم که چند بازیکن علیه ما صحبت کردند.

دروازه‌بان پرسپولیس در واکنش به اظهار نظر جواد نکونام در پاسخ به اظهارات گذشته یحیی گل‌محمدی که گفت گل‌محمدی در حدی نیست که راجع به او صحبت کند، تصریح کرد: من نمی‌توانم وارد صحبت آقای نکونام شوم. هر دو مربی جایگاه خاص خود را دارند. آقا یحیی هم سال‌های سال ملی‌پوش بوده است و باید به او احترام گذاشت. باید به سن و تجربه او احترام بگذاریم، چه بازیکنان و چه مربیان حریف. من می‌گویم که اگر قرارداد ۳۰ میلیاردی بستی و دو میلیارد از آن کم کردی، فکر نکن که قراردادت را کم کرده‌ای. به هر حال شما اول فصل به خاطر پول‌های پارسالتان اعتصاب کرده بودید و وقتی پولتان را گرفتید، حاضر به کم‌کردن قراردادتان شدید. تا جایی که من می‌دانم این اتفاق افتاده است. از کجا مشخص است که این دو میلیارد را از جای دیگر به آنها نداده باشند؟

بیرانوند ادامه داد: پرسپولیس یک تیمی است که در هفت سال اخیر، شش قهرمانی آورده و دو فینال آسیا رفته است. تمام بازیکنان به خودشان اجازه صحبت راجع به پرسپولیس را ندهند.

او درباره قرارداد ۱۶۰ میلیونی بازیکن استقلال گفت: این یک اتفاق خنده‌دار است. من از فدراسیون فوتبال تقاضایی دارم. قانونی گذاشته است که باعث شده همه تیم‌ها علیه یکدیگر صحبت کنند و نشسته‌اند و به ریش ما می‌خندند. همه تیم‌ها دوست دارند پرسپولیس را جا بگذارند. تنها کاری که آنها می‌توانند بکنند این است که تمرکز ما را به هم بریزند وگرنه کاری نمی‌توانند بکنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید