خطیر: قبل از رفتن نکونام استعفا می‌دهم!

مدیرعامل استقلال به حواشی شایعه اخراج نکونام واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ علی خطیر سرپرست باشگاه استقلال در پی انتشار خبر صورتجلسه اخراج جواد نکونام در جلسه هیئت مدیره به رسانه باشگاه گفت: متأسفانه امروز بار دیگر شاهد اقدام بیهوده و بی‌نتیجه دیگری برای ضربه زدن به اتحاد استقلال بودیم. نامه‌ای بدون امضا، بدون تاریخ و بدون شماره منتشر شد که از اساس غلط و غیرواقعی است. هدف این بود ذهنیت سرمربی را نسبت به مدیریت باشگاه خراب کنند که تیرشان به سنگ خورد. من و جواد نکونام دست یا علی (ع) داده‌ایم و متحد شده‌ایم تا استقلال بتواند به موفقیت برسد.

وی در ادامه افزود: انتشار چنین چیزهایی صرفاً برای ضربه زدن به اتحاد میان اعضای باشگاه و معطوف کردن حواشی به سمت استقلال است. به نظر می‌رسد حواشی دیگر تیم‌ها در روزهای اخیر باعث شده است تلاش‌هایی برای ضربه زدن به آرامش استقلال صورت بگیرد. من و جواد نکونام هر دو متحد هستیم و به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد شخص یا اشخاصی ضربه‌ای به آرامش تیم بزنند و خللی در روند کاری تیم ایجاد کنند.

سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه اجازه نمی‌دهد آرامش تیم با خللی روبه‌رو شود، گفت: من به‌عنوان مدیرعامل باشگاه پرافتخار و بزرگ استقلال اجازه ضربه زدن به تیم را نمی‌دهم و قطعاً با هرگونه حاشیه‌سازی برخورد خواهم کرد. گویا عملکرد استقلال و پرهیز از هرگونه حواشی در روزهای اخیر باعث ناراحتی عده‌ای شده است و آنها سعی در برهم زدن آرامش تیم و باشگاه را دارند که بار دیگر می‌گویم هرگز اجازه نخواهم داد به خواسته خود برسند.

خطیر ادامه داد: هواداران استقلال مطمئن باشند که من و نکونام اجازه نمی‌دهیم برخی افراد به اهداف خود برای ضربه زدن به استقلال برسند. در روزهایی که برخی رقیبان دچار حاشیه شده‌اند، انتشار برخی اخبار و مطالب کذب، کار دشمنان قسم خورده استقلال است، اما اجازه نمی‌دهیم این افراد آرامش فعلی را از تیم بگیرند. ضمن اینکه اینگونه حاشیه‌سازی‌ها و انتشار مطالب کذب از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری حقوقی و قضایی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال بار دیگر ضمن اعلام حمایت کامل از نکونام و کادر فنی او، گفت: مطمئناً نکونام سال‌های سال در استقلال خواهد بود. خطاب به هواداران محترم و عزیزمان هم می‌گویم اگر من در استقلال بودم و جواد نکونام بخواهد برود، مطمئن باشید یک روز قبل از رفتنش او، استعفا می‌دهم و می‌روم.

دیدگاه تان را بنویسید