شکایت پرسپولیس از فتح الله زاده

باشگاه پرسپولیس قصد دارد تا از مدیرعامل پیشین استقلال شکایت کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل پیشین استقلال به دلیل نشر اکاذیب، بیان مطالب نادرست، اقدام برای انحراف افکار عمومی و تحریک آن، شکایت می‌کند. در اطلاعیه قرمزها آمده: مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال، چهارشنبه ‌شب با حضور در شبکه خبر، مطالب کذبی را علیه باشگاه پرسپولیس مطرح کرد و نسبت به تحریک عمومی علیه پرسپولیس با بیان مطالب نادرست اقدام نمود.

در حالی که رکن انضباطی فدراسیون فوتبال در رای صادره که به آن نیز معترض هستیم به موادی از دستورالعمل ناظر بر قراردادها اشاره می‌کند، علی فتح‌الله زاده با حضور در تلویزیون نسبت به نشر اکاذیب و ایراد تهمت و افترا نسبت به باشگاه پرسپولیس اقدام کرده و سعی در القای این مساله داشت که پرسپولیس از این سقف عبور کرده است.

وی همچنین در صحبتهای خود از تریبون تلویزیون ملی، جامعه فوتبال را تحریک و تشویق به قانون‌شکنی و زیر پا گذاشتن مقررات کرد که بسیار عجیب بود و انتظار می‌رود کمیته اخلاق به این موضوع ورود کند. ضمن آن‌که امیدواریم رسانه‌های مهم و تاثیرگذار چون صدا و سیما، تریبون خود را در اختیار افراد بی‌اطلاع که نسبت به موضوعات مورد بحث اشراف، آگاهی و تخصص ندارند قرار ندهند چون اظهارات غیر کارشناسی و مغرضانه این افراد هزینه‌های سنگین و تبعات منفی را برای فوتبال به بار می‌آورد.

باشگاه پرسپولیس همچنین گلایه و ناراحتی خود و هوادارانش را از صداوسیما اعلام می‌دارد. در همین برنامه انتظار می‌رفت، به دنبال اتها‌م‌های مطرح شده از سوی میهمان برنامه پاسخ‌ باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شد و همچنین مجری برنامه تذکر لازم را به میهمان برنامه می‌داد تا از ارائه اطلاعات غلط به مخاطبین جلوگیری شود، به ‌ویژه که پرونده در کمیته استیناف مفتوح خواهد بود.

در پایان اعلام می‌داریم، پرونده نقل و انتقالات پرسپولیس با توجه به اعتراض این باشگاه در کمیته استیناف مفتوح خواهد بود و نشر اکاذیب و ایراد تهمت و افترا به واسطه ارائه اطلاعات نادرست علیه این باشگاه به منزله اقدام آگاهانه ضد منافع باشگاه و هواداران و تلاش عامدانه برای فریب افکار عمومی تلقی می‌شود. از این رو انتظار می‌رود؛ افراد حقیقی و حقوقی و رسانه‌های محترم در اظهارنظرهای خود، دقت نظر لازم را داشته باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید