عنایتی نیامد؛ سرپرست افتضاح را گردن گرفت!

در غیاب عنایتی در نشست خبری بعد از بازی مقابل هنگ کنگ و حذف تیم فوتبال امید از بازی های آسیایی، سرپرست تیم اعلام کرد این افتضاح را گردن می گیرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مهران فرقانى سرپرست تیم امید بعد از شکست برابر هنگ کنگ و حذف از بازی های آسیایی گفت: ابتدا جا دارد از مردم عذرخواهى کنم. بخش زیادى از این باخت تقصیر من بود و من مسوولیت آن را گردن مى گیرم. بچه ها تلاش زیادى کردند البته تمام بازی ها با اضطراب و استرس بازیکنان همراه بود. به هر حال من خودم را خیلى مقصر مى دانم. شاید به لحاظ روحى و روانى نتوانستیم بچه ها را آماده این مسابقه کنیم. این شکست جاى هیچ توجیهى ندارد و واقعا باخت تلخى بود. من بسیار زیاد عذرخواهى مى کنم.

وى در خصوص تاثیر جدایى سه بازیکن پرسپولیس از تیم گفت: فیفادى نبوده و پرسپولیس مى توانست بازیکن ندهد. امروز هم دیدم آقاى خیابانى گفته آقاى عنایتى باید یک شاسی را می زده و تقویم و شرایط را نگاه‌ می‌کرده است. لیست هانگژو را دو‌ ماه قبل دادیم‌ و اصلا نمی دانستیم یاسین سلمانی قرار است به پرسپولیس برود. تیم های دیگر‌ هم درگیر جام باشگاههای آسیا بودند. باید تعاملی بین فدراسیون و باشگاه بوجود می آمد. ما نمی خواهیم همه چیز را گردن پرسپولیس بیاندازیم. به هر حال شاید اگر بودند، شرایط بهتر می شد. 

سرپرست تیم فوتبال امید در خصوص‌ غیبت عنایتی در نشست خبری گفت: مشکل خاصی نبود. ایشان از دست بازیکنان عصبی بودند و‌‌ نیامدند. من تمام مسوولیت این افتضاح را گردن می‌گیرم! من نتوانستم اردوی خوب بگذارم، نتوانستم بازیکن بگیرم، نتوانستم خوبی درست کنم. امیدوارم از این تجربه درس بگیرم. 

فرقانی در‌ پایان در خصوص آینده کادرفنی گفت: در‌خصوص خودم که کارمند فدراسیون نیستم و آقای تاج مرا سرپرست تیم امید گذاشته است. البته خودم رغبتی ندارم با این شرایط ادامه دهم. ما تورنمنت را از دست دادیم و اصراری برای ماندن نداریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید