عالمیان: چینی ها گاهی از من می ترسند/ تلاش خود را کردیم و نشد!

نوشاد عالمیان بعد از باخت در نیمه نهایی بازی های آسیایی و کسب برنز دونفره قرعه سخت و رقابت با چین را مانع صعود به فینال دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ نوشاد عالمیان پس از شکست مقابل تیم دوبل چین در نیمه‌نهایی بازی‌های آسیایی و کسب مدال برنز اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود و آن‌ها تیم برتر جهان هستند و دوبل کاملی داشتند. ما هم خوب بازی کردیم. من با توپ‌هایشان مشکل نداشتم، اما جو سالن کاملا به نفع آنها بود و ۶ هزار تماشاگر حمایت‌شان می‌کردند.

وی ادامه داد: شاید در انفرادی بتوان چینی‌ها را برد، اما تاکنون هیچ تیمی نتوانسته آنها را در دوبل ببرد و قهرمان بلامنازع دنیا هستند. ما بازی بدی را انجام ندادیم و رالی‌های خوبی داشتیم و خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم مدال کسب کنیم که برای اولین بار بود.

نوشاد عالمیان گفت: این اولین بار بود که با تیم اول دوبل چین بازی می‌کردیم، قبلا با تیم‌ دوم آنها بازی کرده بودیم و پایاپای هم آمدیم، اما تیم‌ امروز واقعا قدرتمند بود.

وی در مورد اینکه اسم چینی‌ها روی بازی شما تاثیر داشت یا خیر، اظهار کرد: برای من که تاثیر نداشت و نیما را نمی‌دانم چون من با چینی‌ها خوب بازی می‌کنم و چند بار هم پیروز شده‌ام و به همین دلیل مشکلی ندارم. حتی برخی مواقع آنها از من هم می‌ترسند، اما اینجا چون دوبل بود قضیه فرق می‌کند.

ملی پوش تنیس روی میز در مورد اینکه اگر مقابل کره و تایوان بازی می‌کردیم احتمال صعود به فینال وجود داشت یا خیر، تاکید کرد: ۱۰۰ درصد شانس صعود داشتیم، چون با آنها راحت‌تر بازی می‌کنیم.

نوشاد عالمیان در پایان در مورد کسب دو مدال تاریخی تنیس روی میز در بازی‌های آسیایی گفت: خدا را شکر می‌کنیم. کسب این دو مدال برای تنیس روی میز دور از انتظار بود، اما خوشبختانه اتفاق افتاد. این طلسم شکسته شده و از این‌ به بعد باید تلاشمان را دو برابر کنیم. از همه مردم هم که ما را حمایت کردند، تشکر می‌کنم.

نیما عالمیان: برای بردن چین باید از کهکشان دیگری بیایید

نیما عالمیان پس از شکست تیم ملی دوبل پینگ پنگ ایران مقابل چین و کسب مدال برنز بازی‌های آسیایی هانگژو، اظهار کرد: خیلی بازی سختی بود، چینی‌ها نفرات اول و دوم پینگ‌پنگ دنیا بودند و فقط می‌توانم بگویم واقعا سخت بود و ما زورمان را زدیم.

وی ادامه داد: رالی‌های قشنگی را شاهد بودیم و حداقل می‌توانستیم نتیجه را نزدیک‌تر کنیم اما چینی‌ها واقعا قوی بودند و شش هزار تماشاگر نیز به نفع آن‌ها تشویق می‌کردند.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با بیان اینکه رسیدن به همین مرحله نیز واقعا غیر ممکن بود، عنوان کرد: در مقابل چین‌تایپه در یک هشتم نهایی مسابقه ۲ بر هیچ باخته را پیروز شدیم و مقابل ژاپن نیز عالی بازی کردیم و با کسب نتیجه سه بر صفر با بهترین نتیجه پیروز شدیم.

نیما عالمیان ادامه داد: خداراشکر می‌کنیم و باید بدانیم که خطای چینی‌ها واقعا صفر بود و ما باید امتیاز می‌گرفتیم، تلاش خود را کردیم و نشد.

وی با اشاره به اینکه صد در صد اسم چین روی عملکردمان تاثیرگذار بود، اظهار کرد: اسم چین روی همه تیم‌ها تاثیرگذار است و شاید بگوییم تاثیری ندارد اما باید از کهکشان دیگری بیایند و چینی‌ها را شکست دهند.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با تاکید بر اینکه هیچکس در این دنیا نمی‌تواند چینی‌ها را شکست دهد، تصریح کرد: اگر هم اکنون تمام تیم‌های دنیا هم جمع شوند مقابل چین حتی یک گیم هم نمی‌توانند پیروز شوند.

نیما عالمیان با اشاره به اینکه تیم چین بسیار قوی است و برادرش نوشاد عالمیان توانسته مقابل چینی‌ها پیروز شود، گفت: نوشاد چند بار چینی‌ها را در انفرادی شکست داده اما امروز تیم دوبل چین استثنایی بازی کرد، آن‌ها حتی دور از انتظار من به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه هدف اصلی ما برنز مسابقات دوبل بود، گفت: تمرینات خود را پشت سر گذاشتیم و تقریبا دو ماه زیر نظر جمیل لطف‌الله نسبی تمرینات دوبل انجام دادیم‌ و تنها هدفمان کسب مدال برنز دوبل بود و خداراشکر توانستیم در تیمی هم ژاپن را شکست دهیم که دور از انتظار بود.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با اشاره به اینکه حتی در رویاهایمان نمی‌دیدیم که تیم ژاپن را سه بر صفر شکست دهیم، اظهار کرد: خداراشکر توانستیم دو مدال بیاوریم، از مردم واقعا تشکر می‌کنم چرا که خیلی از ما حمایت کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید