عبادی پور:حرف زیاد است اما الان وقتش نیست!

میلاد عبادی پور درباره خط خوردنش از لیست تیم ملی والیبال توضیح داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ میلاد عبادی پور یکی از ملی پوشان حاضر در تیم ملی والیبال در رقابت های قهرمانی آسیا در ارومیه بود؛ پس از نایب قهرمانی ایران در این مسابقات، امروز لیست ملی پوشان برای اعزام به بازی های آسیایی اعلام شد که عبادی پور غایب بزرگ آن بود.

پس از این موضوع او با انتشار متنی در صفحه خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

عبادی پور نوشت:

«این چند روز را با خودم مرور می‌کنم، رویای بزرگی که در سر داشتیم، طرفدارانی که هر بازی با شور و حرارت از ما حمایت کردند، همدلی که بین اعضای تیم برقرار بود... حیف که همه این‌ها، به آنچه می‌خواستیم منجر نشد، افسوس بزرگ که نتوانستیم پاسخ قلب‌های عاشق و فریادهای رسای مردم و تماشاگران را بدهیم. من به عنوان سرباز همیشگی تیم ملی، از تمام طرفداران و اعضای خانواده والیبال عذرخواهی می‌کنم.

در مورد موارد مختلف که در این مدت مطرح شدند، حرفهای زیادی باقی است که باید در زمان لازم به آنها پرداخته شود. اما حالا و در آستانه دو رویداد مهم برای تیم ملی والیبال، شاید زمان مناسبی نباشد که این موضوعات را طرح کنم و به زبان بیاورم. البته که باتوجه به مهر و ارادت قلبی به طرفداران والیبال، این مسئولیت را بر دوش خود می‌بینیم که در یک موقعیت بهتر، نکاتی را با آنها در میان بگذارم.

من به عنوان سرباز تیم ملی با وجود مصدومیت کهنه‌ای که داشتم، همه توانم را برای قهرمانی آسیا به کار گرفتم اما همانطور که گفتم هزاران افسوس که نشد در کنار هم جشن بگیریم. خیلی دوست داشتم در دو تورنمنت مهم پیش رو نیز در خدمت تیم ملی کشورم باشم اما بنابر نظر کادر فنی یا هر چیز دیگری که حتما به آن احترام می‌گذارم، به اردو دعوت نشدم و قسمت اینگونه بوده که فعلا بین من و تیم ملی که عاشقانه دوستش دارم جدایی بیفتد. آرزو می‌کنم روزی در موقعیت بهتر دوباره پیراهن مقدس تیم ملی کشورم را بر تن کنم و برای شادی دل شما بجنگم. به امید موفقیت و سربلندی ایران در مسابقات پیش رو و صعود به المپیک پاریس. دوستدار و ارادتمند همه شما میلاد عبادی‌پور.»

1917870

دیدگاه تان را بنویسید