خمس به خبرنگاران ماشین کادو می دهد!

نشست خبری پاکو خمس پس از اولین برد تراکتور حاشیه های جالبی داشت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پاکو خمس پس از برتری یک بر صفر تراکتور مقابل مس رفسنجان در مورد گلزنی مهدی عبدی در این مسابقه اظهار داشت: مهدی عبدی کاری که باید می‌کرد انجام داد و وظیفه‌ یک مهاجم گلزنی است. 

وی در مورد استرس خود در این مسابقه گفت: مرا نمی‌شناسید روزی که ثابت کنید استرس دارم یک ماشین به شما  کادو خواهم داد. 

سرمربی تراکتور در پاسخ به این سؤال که آیا حضور حداقلی هواداران در بازی با مس رفسنجان برایش ناراحت‌کننده نبود، تصریح کرد: تماشاگران آزاد هستند هر وقت دوست داشته باشند می‌آیند و دوست نداشته باشند نمی‌آیند نمی‌توانم به این خاطر ناراحت باشم.

خمس با بیان اینکه امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم، افزود: ایده ما همین است تا روز به روز با تلاش بیشتر به تیم بهتری تبدیل شویم و اشتباهات هفته‌های گذشته را تکرار نکنیم. بازی خوبی انجام دادیم و مستحق پیروزی بودیم. بازی با تیم‌های همچون مس که دفاعی کار می‌کنند، کمی سخت است. ما تلاش خواهیم کرد تا با رفع نواقص جزئی، عملکردمان بهتر شود.

وی در رابطه با گلایه هواداران در رابطه با نتایج تیم و عملکرد برخی بازیکنان، توضیح داد: هواداران حق دارند نظرشان را آزادانه بگویند. من معتقدم بازیکنان تلاششان را انجام داده و رفتار حرفه‌ای دارند. بازیکنانم با تمام وجود بازی کرده و ارزش پیراهن تراکتور را می‌دانند. هو شدن حق هیچ کدام‌شان نیست. 

خمس خاطرنشان کرد: معتقدم تلاش و رفتار حرفه‌ای بازیکنان را باید ارزیابی کنیم. احتمال دارد عملکرد یک بازیکن در یک بازی خوب نباشد؛ اما مهم تلاش بازیکنان در زمین است. امروز من به جای تماشاگران بازیکنان را تشویق می‌کنم، البته هواداران حق دارند نظرشان را آزادانه اعلام کنند.

سرمربی تراکتور در رابطه با تأثیر تعطیلی مسابقات روی روند تیم، گفت: من وقفه‌های بین مسابقات را دوست ندارم. تعداد تعطیلی در لیگ ایران زیاد است و گاه برخی تیم‌ها حدود یک ماه بازی نمی‌کنند. وقفه‌ها به نفع تیم‌ها نیست.

وی افزود: پس از آغاز جام حذفی، تیم‌هایی که در مراحل ابتدایی حذف می‌شوند، هر چند هفته یک بار بازی‌هایشان با وقفه مواجه می‌شود و باید در این راستا چاره اندیشی شود.

خمس در خصوص عملکرد سعید آقایی نیز بیان کرد: من از بخشی از بازی سعید آقایی رضایت دارم. آقایی باید بیشتر رو به جلو کار کرده و در حمله شرکت کند. او اگر کمی راحت‌تر بازی کند، می‌تواند بیشتر به تیم کمک کند.

وی در پاسخ به این سوال، آیا استقبال کم هوادارن زنگ خطر است؟ مطرح کرد: همواره سعی می‌کنیم به بهترین شیوه فوتبال بازی کنیم تا هواداران لذت ببرند. طبیعی است استادیوم در بازی با پرسپولیس و الشارجه پر شود و در برخی دیدارها استقبال کم باشد. هواداران آزادانه تصمیم می‌گیرند، ولی ما وظیفه داریم با عملکرد خوب‌مان تماشاگران را جذب کنیم. من دوست دارم همواره استادیوم پر شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید