بیانیه فوتبالیست زن اسپانیایی علیه اقدام غیراخلاقی رئیس فدراسیون

ملی پوش زن اسپانیا بیانیه ای علیه رئیس فدراسیون فوتبال این کشور منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، جنیفر ارموسو بالاخره سکوت خود را شکست. بازیکن تیم فوتبال زنان اسپانیا پس از اقدام غیر اخلاقی لوئیس روبیالس در مراسم اهدای مدال قهرمانی جام جهانی فوتبال زنان که جنجال‌های زیادی را باعث شده، با انتشار بیانیه رسمی تایید کرد که از طریق اتحادیه خود علیه روبیالس شکایت کرده است: «اتحادیه فوت پرو با هماهنگی آژانس TMJ، وظیفه دفاع از منافع من را بر عهده دارد و در این مورد اقدام می کند.»

در این بیانیه آمده است: «از اتحادیه و فدراسیون فوتبال زنان می خواهم که در مورد اتفاق رخ داده، پروتکل های لازم را اجرا کرده و حقوق بازیکنان را تضمین کند. اینجا نیاز است تا اقداماتی جدی صورت بگیرد. ضروری است که تیم ما، قهرمان فعلی جهان، توسط چهره هایی که ارزش های برابری و احترام را در همه زمینه ها مطرح می کنند، نمایندگی شود. لازم است در مبارزه برای برابری به پیشروی ادامه دهیم، مبارزه ای که بازیکنان ما با قاطعیت رهبری کرده اند و ما را به جایگاهی می رساند که امروز در آن قرار داریم.

من همچنین از شورای عالی ورزش می خواهم که به طور فعال از پیشگیری و مداخله در برابر آزار و اذیت یا سوء استفاده جنسی، بدجنسی و تبعیض جنسی در مسابقات حمایت و ترویج کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید