دومین برد پسران والیبالیست ایران در قهرمانی جهان

نوجوانان والیبالیست ایران بازی دوم خود در قهرمان جهان را هم با پیروزی پشت سرگذاشتند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر 19 سال جهان با حضور 19 تیم از روز گذشته (چهارشنبه 11 مرداد) در سن خوآن آرژانتین آغاز شده است.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که در نخستین بازی خود موفق به شکست سه بر صفر کره جنوبی شد، از ساعت 20:30 دقیقه امشب (پنج‌شنبه 12 مرداد) به وقت تهران در دومین دیدار مرحله گروهی و در سالن «لا سوپریورا» به مصاف پورتوریکو رفت.

محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در ابتدای این مسابقه از ترکیب ابوالفضل مهدیان، سیدمتین حسینی، طاها بهبودنیا، آرمین قلیچ نیازی، عمران کوک جیلی، ماهان برزکار و مرتضی طباطبایی (لیبرو) استفاده کرد.

نوجوانان ایران در این دیدار با اقتدار و با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 15 و 25 بر 12 پورتوریکو را شکست دادند تا به سومین برد خود دست یابند و 9 امتیازی شوند. تیم نیجریه که در گروه ایران قرار دارد، از حضور در مسابقات انصراف داده و تیم ایران یک برد از شکست فنی این تیم در کارنامه خود ثبت کرده است.

خوزه آلخاندرو مونوس هرناندس از شیلی و ماتیاس کاجیائو سباستین از آرژانتین داوران اول و دوم دیدار ایران و پورتوریکو بودند.

در دیگر دیدار گروه ایران، کره‌جنوبی سه بر یک کلمیبا را از پیش رو برداشت و در دیگر مسابقه امروز ژاپن سه بر یک مغلوب اسلوونی شد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران فردا (جمعه 13 مرداد) بازی ندارد و از ساعت 20:30 دقیقه روز ‌شنبه 14 مرداد در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف کلمبیا می‌رود.

 

دیدگاه تان را بنویسید