پولادگر: از نظر ما پریچهره سرپرست فدراسیون جودو است، نه میراسماعیلی

معاون وزارت ورزش و جوانان تعلیق فدراسیون ژیمناستیک را تکذیب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سید محمد پولادگر درحاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون روستایی و بومی و محلی درمورد تعویق انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد، اظهار داشت: یک ماه و نیم از مجمع زمان گرفتیم و اعضای مجمع هم رای و تنفس دادند تا مجمع را در نیمه شهریور برگزار کنیم.

وی درمورد  درگیری‌های بیرون این رشته گفت: در این مورد اطلاعی ندارم.

معاون وزارت ورزش و جوانان درخصوص وضعیت ژیمناستیک، غیبت 2 نماینده کشورمان در مسابقات دانشجویان جهان و احتمال مشکل ایجاد شدن برای این رشته در بازی‌های آسیایی، عنوان کرد: فدراسیون جهانی ایرادی به ژیمناستیک ما گرفته است که کمیته المپیک هم جوابش را داده اما فدراسیون جهانی‌اش هنوز به ما جوابی نداده است.

پولادگر درمورد اینکه امکان دارد به خاطر همین مشکلات اجازه ندهند ملی‌پوشان ژیمناستیک در بازی‌های آسیایی شرکت کنند، گفت: چه مشکلی؟ تا جایی که من اطلاع دارم غیبت 2 نماینده ما در دانشجویان جهان به خاطر بحث اجازه ندادن نبود. ظاهرا شرایط شرکت کردن بچه‌ها انجام نشده و بیشتر یک بحث اداری بود. فدراسیون جهانی این رشته را تعلیق نکرده که می‌گویید نتوانسته‌اند شرکت کنند. اصلا ربطی به بحث تعلیق و جلوگیری ندارد. هنوز چنین چیزی اعلام نشده است.

وی درمورد التماس محمدرضا پوریا از خودش در حاشیه مراسم عزاداری در وزارت ورزش، برای سهمیه دادن به دختران بدمینتون باز جهت حضور در بازی‌های آسیایی هانگ‌ژو گفت: مدت‌ها است پوریا را ندیده‌ام. این خبرها از کجا می‌آید؟ او در آن مراسم فقط با من سلام و علیک کرد.

معاون وزارت ورزش و جوانان درمورد انتخاب کیومرث هاشمی به عنوان سرپرست این وزارت خانه، تصریح کرد: برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

پولادگر درمورد اینکه آیا به همکاری با وزارت ورزش با سرپرستی هاشمی ادامه خواهد داد، گفت: این چه سوالی است که می‌پرسید؟

وی درخصوص اینکه آیا آرش میراسماعیلی به عنوان رئیس به فدراسیون جودو بازگشته است، توضیح داد: این اخبار را رسانه ها می‌دهند و من هیچ اطلاعی از آن ندارم. او روال اداری برای بازگشت به کار را طی نکرده و از نظر ما هنوز پریچهره سرپرست فدراسیون جودو است.

دیدگاه تان را بنویسید