ادعای جنجالی نشریه اسپانیایی درباره تراکتور و خمس

مارکا ادعا کرد که پاکو خمس، سرمربی تراکتور بندی در قرارداد خود با تیم تبریزی دارد که می‌تواند در تیر یا مرداد قراردادش را فسخ کند!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، قبل از پایان رقابت‌های لیگ بیست‌ودوم، باشگاه تراکتور قرارداد پاکو خمس، سرمربی اسپانیایی خود را به مدت سه سال دیگر تمدید کرد، با این وجود شایعات پیرامون قرارداد این سرمربی همواره وجود داشته و اکنون «مارکا» که یکی از معتبرترین رسانه‌های اسپانیایی به شمار می‌رود در خبری جنجالی مدعی شده که قرارداد پاکو خمس با تراکتور در ماه جولای بند فسخ دارد.

مارکا در این گزارش به «فرناندو سوریانو» مدیر ورزشی جدید باشگاه دپورتیوو لاکرونیا اشاره کرده که شناخت بسیاری نسبت به خمس دارد و ایده‌های این سرمربی با عقیده‌ی وی سازگار است.

در ادامه این گزارش آمده، که خمس نیز شناخت خوبی از سوریانو دارد و دوره‌ای با وی در باشگاه «ایبیزا» همکاری داشته است و حتی در مقطعی در ساراگوسا با یکدیگر هم‌تیمی بوده‌اند.

 هم‌چنین در این خبر به شناخت خمس از باشگاه لاکرونیا باتوجه به زندگی در این شهر نیز اشاره شده است.

اما مهم‌ترین قسمت گزارش مارکا مربوط به قرارداد پاکو خمس با تراکتور است، در این گزارش چنین عنوان شده است، که قرارداد سرمربی اسپانیایی تراکتور تنها سد راه دپورتیوو لاکرونیا محسوب می‌شود که تا ۲۰۲۶ اعتبار دارد ولی بند فسخی برای وی تا ماه جولای (تقریبا زمان شروع لیگ برتر) تعبیه شده است.

در جمله آخر گزارش مارکا نوشته شده «لاکرونیا چرا نباید برای نیمکت خود خمس را استخدام کند؟»

اکنون باید منتظر واکنش باشگاه تراکتور و پاکو خمس به ادعای جنجالی رسانه‌ی معتبر «مارکا» بود.

دیدگاه تان را بنویسید