پپ: همین امروز به تخلفات ما رسیدگی کنید

سرمربی منچسترسیتی درخواست کرد هر چه سریعتر تکلیف پرونده تخلفات مالی باشگاه رسیدگی شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ منچسترسیتی موفق شد برای سومین بار پیاپی قهرمان لیگ برتر انگلیس شود اما بحث درباره پرونده نقض قوانین فرپلی مالی از سوی این باشگاه بار دیگر داغ شده است. 

لیگ برتر انگلیس اعلام کرده که سیتیزن‌ها در طول 14 سال اخیر بیشتر از 100 مورد از قوانین فرپلی مالی را نقض کرده‌اند و این در حالی است که مدیران این باشگاه کاملا این ادعا را رد می‌کنند و علیه روند بررسی این پرونده شکایتی قانونی را در هفته گذشته به دادگاه ارائه کردند. 

گواردیولا که تیمش را برای فینال جام حذفی و لیگ قهرمانان آماده می‌کند در این باره به خبرنگاران گفت:« دوست دارم لیگ برتر و قاضیان این پرونده هرچه زودتر رای را صادر کنند. در این صورت اگر کار اشتباهی انجام داده باشیم، همه متوجه خواهند شد و اگر همانطور که در طول این سال‌ها باور داشتیم، هیچ کار اشتباهی نکرده باشیم، مردم بالاخره دست از صحبت در این باره برخواهند داشت. 

دوست داریم این کار همین فردا انجام شود. حتی امروز عصر بهتر از فردا است. امیدواریم که سر آنها خیلی شلوغ نباشد و قاضی‌ها بتوانند هر دو طرف ماجرا را ببینند و بهترین تصمیم را بگیرند چون من می‌دانم که در آخر ما هرچه را که به دست آوردیم، به صورت منصفانه در زمین کسب کردیم و تردیدی نداریم. نیازی نیست دو سال صبر کنیم. در 24 ساعت آینده با وکلا جلسا بگذاریم و هرچه زودتر این پرونده را حل کنیم به سود همه است.»

 

دیدگاه تان را بنویسید