چرا محمد موسوی دوباره به تیم ملی دعوت شد؟

رئیس فدراسیون والیبال درباره دعوت دوباره محمد موسوی به تیم ملی با وجود انتقادات تند علیه شرایط تیم توضیحاتی داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سید محمد موسوی، ستاره تیم ملی والیبال ایران،‌ مرداد ماه سال جاری و درست پیش از اعزام به تورنمنت واگنر لهستان و مسابقات قهرمانی جهان با انتقادات تندی از حضور در تیم ملی انصراف داد. کادر فنی تیم ملی اما با توجه به مسابقات حساس پیش‌رو، دوباره موسوی را به اردوی تیم ملی دعوت کرد و همین موضوع باعث بروز ابهاماتی شده است.

محمدرضا داورزنی در این باره به تسنیم گفت:‌ موسوی و بعضی از بازیکنان دیگر، سرمایه‌های والیبال کشور هستند و انتخاب هر بازیکنی برعهده کادر فنی است. خیلی تمایل ندارم به اتفاقی که در آن زمان افتاد،‌ بپردازم.  اعتقاد من این است که کادر فنی ما تشخیص می‌دهد بازیکنی بیاید و به تیم ملی کمک کند. ملی‌پوشان، موجودیت خودشان را از تیم ملی و والیبال کشور دارند. تیم ملی فراتر و بزرگتر از هر کسی است و همه ما باید در این حوزه به تیم ملی‌ کمک کنیم. سید هم از بازیکنان متعصبی است که کشور و تیم ملی‌اش را دوست دارد. خودش هم می‌داند بعضاً اختلاف سلیقه‌ای در روش کار وجود دارد که طبیعی است و در همه جای دنیا وجود دارد. موسوی را انسان متعصبی می‌دانم که می‌تواند به والیبال ملی ما کمک کند. بهروز عطایی هم با این نگاه، مجدداً با سید صحبت کرده است.

داورزنی تصریح کرد: سال سختی در پیش داریم و نمی‌توانیم فرصت‌هایمان را از دست بدهیم. کادر فنی از کسانی که خود را در لیگ امسال نشان داده‌ و آماده بوده‌اند، دعوت کرده است. کادر فنی با موسوی صحبت کرده که به تیم ملی بیاید و کمک کند. اکثر بازیکنان از تیم ملی خداحافظی نکرده‌اند و اگر کادر فنی برای رویدادی به آنها نیاز داشته باشد، بعید می‌دانم که سلیقه‌ای رفتار کنند و بگویند ما دوست نداریم بیاییم بازیکنان‌مان در 12 سال گذشته انصافاً برای والیبال ملی‌ زحمت کشیدند، پای کار بودند، مصدوم شدند و در مسابقات مختلف حضور داشتند. دعوت و حضور بازیکنان در اردو‌های تیم ملی با تشخیص کادر فنی است و کادر فنی است که تشخیص می‌دهد که ترکیب 14 نفره چگونه باشد.

دیدگاه تان را بنویسید