مرگ مشکوک یک جیمی جامپ

جسد یک جیمی جامپ انگلیسی در کنار خیابان پیدا شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پیدا شدن جسد هواداری که در گذشته وارد زمین فوتبال شده و به دلیل ضرب و شتم جک گریلیش به زندان افتاده بود در انگلیس خبرساز شده است.

پل میچل به عنوان یک هوادار فوتبال در سال 2019 مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. او در جریان دیدار دو تیم استون‌ویلا و بیرمنگام در نقش یک جیمی‌جامپ وارد زمین شد و جک گریلیش را مورد ضرب و شتم قرار داد. او بعد از این حادثه دستگیر شده و به زندان افتاد.

اما امروز خبری در انگلیس منتشر شد که برای فوتبالی‌ها شوکه‌کننده بود. جسد پل میچل 32ساله به شکلی مشکوک در یک خیابان پیدا شده است و پلیس می‌گوید تحقیقات در این زمینه ادامه دارد ولی هنوز هیچ مظنونی در این پرونده دستگیر نشده است.

پل میچل وقتی در سال 2019 وارد زمین مسابقه تیم محبوبش بیرمنگام با استون‌ویلا شد و گریلیش، ستاره آن روزهای استون‌ویلا را کتک زد در دادگاه گفت قصد بدی نداشته و هدفش از حمله به زمین تفریح و شوخی بوده است. او از سوی دادگاه به چهار هفته حبس محکوم شد.

البته این تنها مجازات میچل نبود و به حکم دادگاه او به مدت 10 سال از حضور در همه استادیوم‌های فوتبال منع شده بود.

مادر این جیمی‌جامپ انگلیسی امروز بعد از پیدا شدن جسد فرزندش در شهر بیرمنگام به رسانه‌ها گفت:" خانواده ما پل را خیلی دوست داشتند". عده زیادی از هواداران بیرمنگام و همچنین دیگر هواداران انگلیسی در شبکه‌های اجتماعی از مرگ مشکوک پل میچل ابراز شگفتی کرده و با خانواده او ابراز همدردی کردند.

میچل که در سال 2019 به دلیل ضرب و شتم گریلیش زندانی شده بود چند ماه پیش و در سال 2022 هم به دلیل نقض ممنوعیت حضورش در استادیوم‌های فوتبال بار دیگر زندانی شده بود. او برای تماشای دیدار تیم محبوبش بیرمنگام سیتی مقابل سوت برامویچ در رقابتهای چمپیونشیپ به استادیوم رفته بود.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید