کدام باشگاه‌ها شانس اغوای مسی را دارند؟

یک روزنامه آرژانتینی می‌گوید لیونل مسی مصمم است به بازی در لیگ قهرمانان ادامه بدهد و به همین علت امکان ندارد دست‌کم برای فصل آینده اروپا را ترک کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، حذف از لیگ قهرمانان اروپا بعد از دو شکست مقابل بایرن مونیخ برای لیونل مسی ضربه سختی بوده، چرا که این ستاره بزرگ آرژانتینی شخصیتی رقابت‌جو دارد و شکست او را به شدت عصبانی می‌کند چه برسد به شکستی که در لیگ قهرمانان اروپا باشد.

این روزها پاریس با یک بحران خودساخته روبرو است. علاوه بر سیل انتقادها از تیم کریستوف گالتیه بعد از شکست مقابل بایرن یکی دیگر از مسائلی که مدیران پی‌اس‌جی را نگران کرده آینده ستاره بزرگشان لئو مسی است. قرارداد مسی با این باشگاه سه ماه دیگر به پایان می‌رسد اما در این قرارداد بندی وجود دارد که می‌تواند قرارداد را تا یک سال تمدید کند.

از زمان قهرمانی مسی با آرژانتین در جام جهانی قطر مذاکرات پاریسی‌ها با او برای تمدید ادامه داشته است. روزنامه آرژانتینی اوله می‌گوید می‌تواند تایید کند که در ماه‌های ژانویه فوریه چندین جلسه بین دو طرف برگزار شده اما از جزئیات آنها اطلاعی به دست نیاورده است.

ادعای اصلی روزنامه اوله این است که مسی تصمیم خود درباره آینده کوتاه‌مدت را گرفته و قصد دارد دست‌کم یک فصل دیگر را در بالاترین سطح فوتبال اروپا، یعنی در لیگ قهرمانان، بازی کند. به این ترتیب امسال تابستان شاهد ترک اروپا توسط مسی نخواهیم بود.

مسی می‌داند با اینکه از ماه ژوئن 36ساله خواهد شد، ولی توان این را دارد که دست کم یک سال دیگر در اروپا به عنوان یک ستاره فوتبال بازی کند. او اخیرا با آرژانتین قهرمان دنیا شده و به عنوان بهترین بازیکن سال فیفا انتخاب شده است. ستاره آرژانتینی حالا بیش از پیش امیدوار است که در اکتبر 2023 توپ طلا را بار دیگر در دست‌های خود ببیند.

تا این لحظه تنها تیم اروپایی که قطعا سال آینده در چمپیونزلیگ حضور دارد و به مسی پیشنهادی رسمی ارائه داده پی‌اس‌جی است و اوله می‌گوید با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده تمدید قرارداد لئو با باشگاه پاریسی تقریبا قطعی به نظر می‌رسد.

البته باتوجه به گزارش این رسانه آرژانتینی، هر باشگاه بزرگی که در چمپیونزلیگ حضور دارد،‌ می‌تواند وارد رقابت برای جذب لیونل مسی شود؛ حتی بارسلونا!

دیدگاه تان را بنویسید