کنایه مورایس در نشست خبری؛ 2 گل به پرسپولیس زدیم!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:بازی زیبایی بود که 2 گل زدیم اما یکی از آن‌ها قبول شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ژوزه مورایس بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: باید بگویم بازی زیبایی بود که 2 گل زدیم اما یکی از این 2 گل قبول شد و مقابل پرسپولیس قرار گرفتیم که تیم خوبی است، بازیکنان،کادرفنی و سازماندهی خوبی دارد. 

سرمربی سپاهان ادامه داد: خوشحالم برای حضور هواداران که از ابتدا تا انتهای مسابقه ما را حمایت کردند. بازیکنان می‌خواستند من را به سمت هوادارانمان ببرند و  این برد شیرین را جشن بگیرند ولی من چیزی برای جشن گرفتن در این بازی نمی‌دیدم. ضمن اینکه ما در خانه حریف بودیم و می‌خواستیم به حریف احترام بگذاریم. این بازی معمولی بود مثل بازی‌های دیگر و می‌خواهیم به این روند ادامه می‌دهیم  و زمانی این شادی را با هواداران جشن می‌گیریم که قهرمان لیگ شویم. هواداران ما را از ابتدا تا انتها حمایت کردند.

وی در مورد اینکه می‌توان سپاهان را قهرمان لیگ دانست با توجه به بازی‌های آسانی پیش رو دارید، اظهار داشت: فکر نمی‌کنیم چنین نظری بدهیم هر بازی عقبه خاص خودش را دارد و 21 امتیاز دیگر باقی مانده و باید با همین روال کارمان را بدهیم و  امروز هواداران ما با این برد خوشحال بودند و لیاقتش را هم داشتند ولی قهرمانی زمانی به وجود می‌آید که با برد مقابل حریفان پیش رو رقم بخورد.  برد مقابل حریف مستقیم ما بود و کیفیت لازم را هم داشت  برای قهرمانی حتی ولی بازی‌های مهمی را هنوز پیش رو داریم.

مورایس در مورد تعویض رضائیان و احمدزاده که این تعویض‌ها تاکتیکی بود یا این دو بازیکن خسته شده بودند، گفت: کل تیم بازی خیلی خوبی انجام دادند و به عملکرد بازیکنان‌مان تبریک می‌گویم.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید