اعتراف داور استقلال - نساجی: در صحنه پنالتی روی مهدی قایدی، اشتباه کردم!

صحنه بر هم خوردن تعادل مهدی قایدی در محوطه جریمه نساجی هنوز بحث بر انگیز است. برخی می گویند این صحنه شبیه سازی بوده و برخی هم اعتقاد بر پنالتی دارند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به نظر می رسد، تردید و نظرات دو گانه در مورد صحنه بر هم خوردن تعادل مهدی قایدی در محوطه جریمه نساجی هم چنان ادامه داشته باشد، اما نکته جالب توجه در این صحنه پرسش استقلالی ها است. آنها می گویند؛ اگر مهدی قایدی در این صحنه شبیه سازی کرده، پس چرا امیر عرب براقی به وی کارت زرد نشان نداده است؟

ورزش سه نوشت: در این باره علی خسروی که یکی از اعضای کمیته داوران به حساب می آید و در کارشناسی برنامه فوتبال برتر ادعای پنالتی در مورد این صحنه را رد کرد، در خصوص این سوال این چنین توضیح داد: « تصمیم آقای امیر عرب براقی در این صحنه کاملا درست بود. بعد از دو سه روز من در مورد این صحنه با او صحبت و سوال کردم چرا به مهدی قایدی کارت زرد نشان نداد؟ که گفت: اشتباه کردم و باید به مهدی قایدی کارت زرد نشان می دادم. »

امیر عرب براقی از سوی استقلالی ها  متهم است که در بازی با مس رفسنجان هم برخورد توپ به دست مدافع تیم مس را پنالتی اعلام نکرده است که به زعم بیشتر کارشناسان داوری در این صحنه باید به سود آبی ها پنالتی اعلام می کرد. البته این داور در بازی با گل گهر در سیرجان و در ثانیه های پایانی بازی به دلیل خطای امین قاسمی نژاد به روی صالح حردانی پنالتی شجاعانه ای را به سود استقلال اعلام کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید