سپاهان مورایس را به تیم ملی نمی دهد

باشگاه سپاهان اعلام کرد مربی پرتغالی اش را در اختیار تیم می قرار نمی دهد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ فدراسیون فوتبال در تصمیم عجیبی که گرفته بود، بیش از نیمی از مربیان لیگ برتری را کاندیدای حضور روی نیمکت تیم ملی معرفی کرده و خواهان برنامه آنها برای هدایت ایران شده بود.

تصمیمی که از همان ابتدا نیز قابل پیش بود که با چالش بزرگی همراه شود. یکی از مربیانی که به عنوان گزینه حضور روی نیمکت تیم ملی معرفی می‌شد ژوزه مورایس بود؛ سرمربی پرتغالی سپاهان که در این فصل در لیگ برتر ایران حاضر شده و تا پایان این هفته نیز تیمش صدرنشین جدول است.

با این حال بعد از اینکه مربیان ایرانی مدنظر برای ارائه برنامه، یکی پس از دیگری عدم تمایل خود را برای این موضوع اعلام کردند، باشگاه سپاهان نیز موضع رسمی خود را در رابطه با جدایی مورایس و حضورش در تیم ملی مشخص کرد.

محمدرضا ساکت عضو هیات رییسه فدراسیون و همچین مدیرعامل باشگاه سپاهان در آخرین صحبتی که در این خصوص داشته، اینطور گفته است: مدیر عامل سپاهان در مورد اینکه سرمربی این تیم هم جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی است، تصریح کرد: در مورد فوتبال سخنگوی فدراسیون صحبت می کند. باشگاه سپاهان نامه رسمی به فدراسیون داده است که به هیچ  وجه چنین چیزی را با آن هماهنگ نیست. تمرکز مورایس بر روی تیم است و خودش هم این را اعلام کرده است. باشگاه هم همین را اعلام می کند.

با مشخص شدن موضع رسمی باشگاه سپاهان که قطعا هماهنگی با مورایس نیز در این زمینه صورت پذیرفته، از میان گزینه‌های داخلی که شاید فدراسیون همچنان چشم انتظار نظر نهایی وی است، پاکو خمس سرمربی اسپانیایی تراکتور است. با این حال بعید به نظر می‌رسد باشگاه تراکتور و خمس نیز در نهایت به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهند و باید دید فدراسیون فوتبال که وعده معرفی سرمربی تیم ملی ایران بعد از کارلوس کی روش را تا پیش از اردوی 28 اسفندماه را داده، چه فردی را انتخاب خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید