خشم اتلتیکویی ها از دربی مادرید شدت گرفت

بازیکن اخراجی دربی مادرید به دو جلسه هم محروم شد تا خشم اتلتیکویی ها شدت بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، دربی مادرید که شنبه‌شب در سانتیاگو برنابئو بین رئال و اتلتیکو برگزار شد، مسابقه‌ای پرتنش و پرماجرا بود که در نهایت با تساوی به پایان رسید. اما جنجال بزرگ این مسابقه با محوریت آنخل کوره‌آ بود که به دلیل ضربه‌ای که با آرنج به آنتونیو رودیگر زد با کارت قرمز مواجه شد و از زمین اخراج شد.

این تصمیم جنجالی که اتلتیکو را به شدت خشمگین کرده در دقیقه 20 نیمه دوم اتفاق افتاد. به نظر می‌رسید درحالی‌که رودیگر از پشت کوره‌آ را گرفته است این مهاجم آرژانتینی با آرنج به شکم او ضربه می‌زند. مانزانو، داور مسابقه، بدون تردید در صحنه حاضر شد و او را با کارت قرمز مستقیم جریمه کرد.

1805870

لالیگا حکم محکومیت این ستاره آرژانتینی را صادر کرد و او را به دو بازی عدم همراهی تیمش محکوم کرد. این محرومیت دو جلسه‌ای مسلما خشم اتلتیکو را بیشتر خواهد کرد. کوره‌آ دو بازی بعدی اتلتیکو مقابل سویا و خیرونا را از دست خواهد داد.

 
1807034

رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند بخش حقوقی باشگاه اتلتیکو مادرید با ارسال درخواستی رسمی، خواهان تجدیدنظر در حکم محرومیت دو جلسه‌ای ستاره آرژانتینی شده‌اند. آنها در درخواست خود استدلال کرده‌اند که اشتباه مانزانو، داور مسابقه، واضح است.

دیدگاه تان را بنویسید