الهلال یک- فولاد صفر

فولاد آبرومندانه از آسیا کنار رفت+عکس و ویدیوی گل

در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، الهلال با یک گل فولاد را شکست داد و به نیمه نهایی رسید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فولاد که درگیر حواشی فراوانی است به مصاف الهلال، پرافتخارترین تیم آسیا رفت که در پایان الهلال با تک گل مارگا به پیروزی رسید و به نیمه نهایی صعود کرد. الهلال در این مرحله باید به مصاف الدحیل برود.

فولاد با پیروزی یک بر صفر مقابل الفیصلی عربستان و الهلال با برتری ۳ بر یک بر شباب الاهلی امارات به این مرحله رسید.

جواد نکونام سرمربی فولاد بعد از بازی با الفیصلی از تیم خداحافظی کرد و رجبی مربی موقت اهوازی ها شد!

فولاد: کریستوفر کنت، مهدی شیری، ساسان انصاری، بوحمدان، روبرتو تورس، احسان پهلوان، عارف آقاسی، وحیدحیدریه، محمد امین هزباوی، سینا مریدی، اشکان دژاگه

الهلال: عبدالله المعیوف، علی البلیهی، جانگ هیون‌سو، حمد الیامی، ناصر الدوسری، سلمان الفرج، گوستاوو کوئیار، محمد کانو، سالم الدوسری، لوکاس ویتو و موسی مارگا.

گزارش بازی:

در دقایق ابتدایی بازی دو تیم به ارزیابی هم پرداختند؛ الهلال در دقیقه پنج می‌توانست از طریق ضربه کرنر به گل برسد که مدافعان فولاد توپ ارسالی را دفع کردند. در دقیقه ۹ نیز تیم الهلال توسط سلمان الفرج مجددا این فرصت را داشت که دروازه کریستوفر کنت را باز کند اما عارف آقاسی با یک تکل به موقع توپ ارسالی را به کرنر فرستاد. در دقیقه ۱۴ نیز ارسال روبرتو تورس درون محوطه جریمه به بوحمدان رسید اما ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه بیرون رفت.

احسان پهلوان در دقیقه ۱۵ با پاس بوحمدان این فرصت را داشت که دروازه الهلال را باز کند اما عبدالله المعیوف گلر تیم عربستانی، توپ ارسالی را دفع کرد. فولاد که در این دقایق صاحب توپ و میدان شده بود، توسط تورس در یک موقعیت گلزنی قرار گرفت که این فرصت بسیار خوب با واکنش خوب دروازه‌بان الهلال راهی به درون دروازه نداشت. در دقیقه ۱۸ بازی، توپ ارسالی اشکان دژاگه در نزدیک دهانه دروازه به ساسان انصاری رسید اما شوت این بازیکن کم جان بود و وارد دروازه نشد.

در دقیقه ۳۶ نیز ساسان انصاری مجددا در موقعیت گلزنی قرار گرفت و درحالی که می توانست در زدن توپ باهوش‌تر عمل کند، بازیکن الهلال درون محوطه جریمه توپ او را به کرنر فرستاد. در دقیقه ۴۳ توپ ارسالی موسی مارگا عرض محوطه جریمه فولاد را طی کرد و بدون این که به بازیکنی از الهلال برسد، بیرون رفت.

در دقیقه 71 یک فرصت فوق العاده برای فولاد به شکلی باورنکردنی از دست رفت! ارسال کرنر تورس در محوطه جریمه به محمدامین حزباوی رسید که ضربه سر دیدنی این مدافع پیش تاخته با بدشانسی تمام به تیرک دروازه الهلال برخورد کرد و در ادامه نیز ضربه خود حزباوی با فاصله از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 80 یک ضربه کاشته برای فولاد به دست آمد که این ارسال با ضربه سر محمدامین حزباوی همراه شد و توپ او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 87 روی یک غافلگیری و پاس زمینی صالح الشهری به موسی مارگا در سمت راست، او از خط دفاعی فولاد عبور کرد و در شرایطی که کریستوفر کنت نیز از دروازه خارج شده بود، ضربه زمینی و دقیق مارگا به گوشه دروازه رفت و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

 

گل اول الهلال به فولاد توسط مارگا

فولاد الهلال

فولاد الهلال

فولاد الهلال اشکان دژاگه

فولاد الهلال احسان پهلوان

فولاد الهلال

فولاد الهلال سالم الدوساری

فولاد الهلال

روبرتو تورس

حمیدرضا رجبی

فولاد الهلال

دیدگاه تان را بنویسید