گل محمدی اولتیماتوم نگرفته است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به حمایت از کادرفنی پرسپولیس پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پرسپولیس در هفته های اخیر شرایط خوبی را تجربه نمی کند و اگر از لفظ بحران هم استفاده نشود اما مشخص است که کسب 4 امتیاز از 12 بازی به هیچ وجه وضعیت خوبی برای سرخپوشان نیست. با این حال درویش به ایسنا گفت که فشاری به کادر فنی وارد نکرده است.

مدیرعامل پرسپولیس، درباره جلسه هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی اظهار کرد: در این جلسه درباره مباحث مختلفی از جمله نیازهای تیم برای کسب عنوان قهرمانی صحبت کردیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه پرسپولیس به یحیی گل‌محمدی اولتیماتومی داده است یا خیر؟ گفت: هیچ اولتیماتومی در کار نیست. هیات‌مدیره حمایت کامل خود را از آقای گل‌محمدی اعلام کرد و مشکلی وجود ندارد. ما بهترین تیم ایران را داریم و با کمک هواداران برای قهرمانی تلاش می‌کنیم.

وی در ادامه درباره اعتراض‌های باشگاه پرسپولیس به روند داوری‌های لیگ هم گفت: مدتی قبل درباره این موضوع نامه‌ای به فدراسیون دادیم و امیدواریم در هفته‌های پایانی لیگ روند داوری‌ها بهتر شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین درباره آخرین وضعیت پرونده لوکادیا و اینکه چرا تا به حال از او شکایت نشده است؟ هم گفت: کارهای حقوقی این پرونده در حال انجام است.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید