نزاع ریکاردو ساپینتو با ماموران امنیتی+ ویدیو

ورزش سه از درگیری ریکاردو ساپینتو با یکی از اعضای هیئت فوتبال و همینطور یگان ویژه خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، استقلال نیمه دوم دیدار برابر مس کرمان را خیلی خوب آغاز کرد و سرانجام هم در دقایق 70 و 74 با دو گل سلمان جعفری و مهدی قایدی در آستانه کسب سه امتیاز مهم قرار گرفت، اما اتفاقاتی در دقایق پایانی مسابقه رقم خورد که باعث شد نه مربیان مس کرمان به نشست خبری بروند و نه فضا برای حضور یکی از دستیاران ساپینتو در کنفرانس خبری مهیا شود.

ورزش سه نوشت: در دقیقه 90 و در حالی که ساپینتو در حال صحبت با کمک داور بود، مربی گلرهای مس کرمان به این مربی پرتغالی حمله کرد و آنطور که مدیر رسانه‌ای مس کرمان توضیح داد، دلیل آن رفتار زشت ساپینتو نسبت به مربی اسپانیایی نارنجی‌پوشان بوده است.

این اتفاقات که منجر به دومین اخراج ساپینتو در استان کرمان شد، با رفتارهای بعدی این مربی به درگیری برخی اعضای هیئت فوتبال و همینطور یگان ویژه با سرمربی استقلال منتهی شد و زد و خوردی در شلوغی ورودی رختکن‌ها را ایجاد کرد که سبب شد تا حتی پس از خروج اتوبوس مس کرمان از ورزشگاه‌ همچنان استقلالی‌‎ها در رختکن را باز نکنند و خودشان را تا آرام‌تر شدن اوضاع محبوس کنند.

گفته می‌شود جنجال‌های دقایق پایانی مسابقه و درگیری‌های لفظی و فیزیکی‌ای که به دنبال داشت، سبب شده تا عده‌ای از حاضرین در استادیوم نسبت به رفتار این مربی معترض باشند و به دنبال پیگیری ماجرا باشند. این حواشی سبب شد تا هیچ یک از دستیاران ساپینتو نتوانند در نشست خبری حضور پیدا کنند.

گفتنی است فرزاد حسین‌خانی نیز به دلیل عدم انعکاس مناسب حرف‌هایش در بازی پیشین مس کرمان حاضر به شرکت در نشست خبری نشد و مدیر رسانه‌ای مسی‌ها مراتب اعتراض باشگاه به رفتار ساپینتو را در نشست خبری به اهالی رسانه منتقل کرد.

البته در پایان این اتفافات ، مامور یگان ویژه ورزشگاه شهید باهنر کرمان و سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان از یکدیگر دلجویی کردند.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید