ممنوعیت 430 دقیقه ای گلزنی در استقلال!

استقلال در 430 دقیقه گذشته، نتوانسته است که در جریان بازی، دروازه حریفان خود را باز کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، استقلال در شرایطی موفق شد با نتیجه 2 بر یک از سد تراکتور عبور کند که هر 2 گل آبی‌پوشان توسط کوین یامگا و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیدند. اتفاقی که پیش از آن نیز تکرار شده بود و آبی‌پوشان آخرین گل خود را به همین شکل به ثمر رسانده بودند.

در واقع پس از برگزاری دربی پایتخت، استقلال به مصاف صنعت نفت آبادان، مس رفسنجان و تراکتور رفته و در جام حذفی نیز یک بازی تکراری را مقابل حریف تبریزی خود برگزار کرده است. آبی‌ها در این چهار دیدار، صاحب 2 پیروزی، یک تساوی و یک شکست شده‌اند.

با وجود 2 برد آبی‌ها مقابل صنعت نفت و تراکتور، اما استقلال فقط با استفاده از ضربات پنالتی توانست به گل برسد. آن‌ها مقابل مس رفسنجان به تساوی بدون گل رضایت دادند و در دیدار لیگ برتر در تبریز، با 2 گل به تراکتور باختند تا خط حمله این تیم روزهای خوبی را سپری نکند.

از آخرین گل استقلال در جریان بازی، زمان زیادی می‌گذرد. در دقیقه 50 دیدار برابر پرسپولیس بود که ارسلان مطهری موفق شد روی پاس زمینی محمد محبی و با یک چرخش دیدنی، دروازه علیرضا بیرانوند را باز کند. با احتساب 40 دقیقه پایانی آن بازی، سه دیدار 90 دقیقه‌ای مقابل صنعت نفت، مس و تراکتور و یک جدال 120 دقیقه‌ای برابر تیم پاکو خمس، استقلال 430 دقیقه است که در جریان بازی هیچ گلی را به ثمر نرسانده است.

حالا آبی‌پوشان در جدال حساس هفته اول از دور برگشت لیگ برتر مقابل سپاهان آماده و سرحال، به میدان خواهند رفت که بدون شک شاگردان ساپینتو کار سختی را در پیش دارند. سرمربی پرتغالی باید در روزهای باقی‌مانده تا برگزاری این بازی، تمرینات خاصی را برای مهاجمان تیمش در نظر بگیرد تا مشکل این تیم در گلزنی حل شود.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید