ترابی: فشار فضای مجازی برایم مهم نیست/ از کوره در رفتم

هافبک پرسپولیس می‌گوید برخی افراد معلوم الحال دوست داشته‌اند داستان درگیری با احمد موسوی را طور دیگری انتشار بدهند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مهدی ترابی بعد از حضور در جلسه کمیته انضباطی درباره اتفاقات پیش‌آمده گفت: «جلسه خیلی خوبی بود. ان شاءالله اتفاق خوبی بیفتد و نه من و نه آقای موسوی ضرر کنیم. یک جلسه دوستانه بود و خدا را شکر همه‌چیز تمام شد.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا با احمد موسوی آشتی کرده،‌ گفت: «مشکلی نبود و بعد از بازی هم گفتم یک اتفاق فوتبالی بود. به‌هرحال، پیش می‌آید، ضربات در طول بازی بالاست. متاسفانه من از کوره در رفتم. یک عذرخواهی از بینندگان آن اتفاق انجام بدهم. شاید انتظار نداشتند من اینطور عصبی شوم ولی به‌هرحال اتفاق افتاد و عذرخواهی می‌کنم.

ترابی درباره اینکه آیا اتفاقات پیش‌آمده فوتبالی بود، تاکید کرد: «قطعا فوتبالی بود و ختم به خیر شد.  یک کری خوانده شد و من نباید عصبی می‌شدم.»

هافبک پرسپولیس درباره جلسه با اعضای کمیته انضباطی تاکید کرد: «صحبت‌ها خیلی دوستانه بود. آقای حسن‌زاده و سایر دوستان به شکل خاص نگاه می‌کردند و دوست داشتند کمک کنند و امیدوارم رأی خوبی بدهند.»

ترابی در پاسخ به این پرسش که آیا دستور موقت محرومیت شامل بازی فردای پرسپولیس در جام حذفی هم می‌شود،‌گفت: «قرار شد دوستان تصمیم بگیرند و ان شاءالله اعلام می‌کنند.»
او درباره اینکه طی روزهای گذشته بحث‌های زیادی درباره درگیری با موسوی در فضای مجازی منتشر شده است، بیان کرد: «قطعا شما هم با این سؤال خود دنبال این هستید که اتفاق جدیدی را در فضای مجازی وسط بیندازید. بحث کاملا فوتبالی بود. ایشان استقلالی‌ بودند و من پرسپولیسی هستم. یک کری بود که تمام شد. همان‌جا بعد از بازی هم این را اعلام کردم، ولی چون به نفع یک‌سری از رسانه‌ها نبود، روی آن حرف‌های من مانور ندادند و دوست داشتند حرف‌های دیگری زده شود. قطعا این‌ها متاسفانه معلوم‌الحال هستند.»

ترابی درباره اینکه فشار زیادی روی او وجود دارد، افزود: «فشار از کجا؟ مجازی؟ اصلا برای من فشار فضای مجازی مهم نیست. چیزی که به آن فکر می‌کنم کف جامعه‌مان است و امیدوارم اتفاقات خوبی برایمان بیفتد.»

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید