پیشکسوت کشتی:

دهانم را باز کنم عباس جدیدی حرفی برای گفتن نخواهد داشت!

سرمربی سابق تیم ملی نسبت به ادعای برخی از پیشکسوتان کشتی در خصوص اعمال سلیقه در اعزام تیم به المپیک ۲۰۰۰ سیدنی واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس و به نقل از ایرنا، بحث اعمال سلیقه در اعزام تیم ملی کشتی آزاد به بازی‌های المپیک ۲۰۰۰ سیدنی در ۲ دهه گذشته همواره جای شبهه برای طرفداران این رشته بوده و در چند روز گذشته پیشکسوتان کشتی نیز مطالبی در این زمینه بیان کردند. آنان اعمال نظر شخصی را موجب تغییر وزن دانستند.

عباس جدیدی چند روز پیش در گفت وگویی اعلام کرده بود: برزگر، خادم و صنعتکاران این‌ها آمدند امیر خادم را یک جوری وارد تیم ملی در المپیک سیدنی کردند که نتیجه‌اش این شد که نه امیررضا خادم مدال گرفت، نه علیرضا حیدری و نه من. در صورتی که دست به ما نمی‌زدند هم علیرضا حیدری طلا می‌گرفت و هم من. ۲ طلای المپیک سیدنی را این آقایان با تصمیم گیری غلط به باد دادند.

منصور برزگر سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک ۲۰۰۰ سیدنی در واکنش به سخنان عباس جدیدی گفت: بهتر است دهانم را باز نکنم، زیرا در این صورت عباس جدیدی حرفی برای گفتن نخواهد داشت او می‌داند من می‌خواهم از چه چیزی صحبت کنم.

پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم ملی این را هم گفت: عباس جدیدی بهتر است آن شبی که به خانه ما آمد به خاطر بیاورد. من هنوز شاهد آن شب را دارم.

 

دیدگاه تان را بنویسید