رونالدو نیامده محروم شد؟

فوق ستاره پرتغالی جدید النصر محرومیتی ۲ جلسه‌ای از زمان حضور در منچستر یونایتد دارد به همین خاطر این شایعه به وجود آمد که آیا این محرومیت در عربستان اعمال می‌شود؟

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی فوتبال جهان سه شنبه شب به هواداران النصر معرفی شد و در اولین تمرین تیم جدیدش شرکت کرد. رونالدو در این مراسم معارفه از اشتیاقش برای حضور در اولین بازی النصر صحبت کرد اما حالا شایعاتی به گوش می‌رسد که این فوق ستاره پرتغالی محرومیتی از زمان حضورش در منچستر یونایتد دارد.

ایسنا به نقل از SSC نوشت: رونالدو بعد از پشت سرگذاشتن تست پزشکی النصر به هواداران این تیم معرفی شد. کارت بازی این بازیکن پرتغالی صادر شده و او می‌تواند در دیدار امشب تیمش برابر الطائی به میدان برود.

پیش از این گمانه زنی‌های درباره محرومیت دو جلسه‌ای کریستیانو رونالدو به خاطر رفتارش در یونایتد به گوش رسید اما طبق اعلام شبکه رسمی بازی های لیگ عربستان رونالدو محروم نیست و در دیدار برابر الطائی می تواند به میدان برود.

النصر صدرنشین کنونی لیگ عربستان امشب به مصاف الطائی می رود و باید دید که رودی گارسیا در این بازی از فوق ستاره پرتغالی رونمایی می کند یا نه.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید